Бізнес / Популярні / Фінанси(К) · 5 Вересня, 2022

Багатий тато, бідний тато

Рік випуску: 2012

Автор: Роберт Тору Кійосакі

Мова книги: Українська

Кількість сторінок: 173

Опис: «Багатий тато, бідний тато» – це книга, що стала світовим бестселером, вона була перекладена на більш ніж 50 мов світу в 109 країнах.

Автори книги, Роберт Кійосакі і Шерон Лектер, заявляють, що в школах дітей не навчають влаштуванню фінансової системи. Їм не дають знань щодо того, як заробляти кошти і робити так, щоб вони приносили прибуток. Замість цього дітей вчать, як працювати заради грошей.

У світі існують певні закони грошей, які дотримуються багатими людьми, а також правила, яких дотримуються інші 95% населення. Саме ці 95% людей вивчають і виконують всі закони і принципи, отримані в навчальних закладах.

З цього випливає, що дітям недостатньо говорити, щоб вони добре вчилися і підшукували відповідну професію. Навпаки, дитині необхідно давати інше утворення, що сьогоднішня освітня система дати не може.

Викладачі не в силах навчити дітей того, як стати багатими. Та й як можуть учні прислухатися до порад учителів, які самі ведуть досить скромне життя. Лейтмотивом книги Кійосакі виступає досить проста і зрозуміла теза: бідний тато ніколи не зможе навчити дитини того, чого може навчити багатий.

Книга «Багатий тато, бідний тато» відкриває секрети того, яким чином можна знайти вихід з даної ситуації. Вона змінить ваше мислення і допоможе стати фінансово незалежним і грамотною людиною.

ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ