Росія задіяла проти України близько 100 тисяч військових – Пентагон

Російська агресія в Україні триває.

Окупанти не полишають спроб захопити Україну / фото REUTERSОкупанти не полишають спроб захопити Україну

Росія вже задіяла у війні проти України дві третини свого наступального контингенту – це близько 100 тисяч військових.

Про це повідомив високопоставлений чиновник міністерства оборони США, пише BBC Україна. Ці дані свідчать про те, що в резерві нині лишаються близько 50 тисяч людей. У Пентагоні таку кількість називають “суттєвою”.

В оборонному відомстві США фіксують логістичні проблеми в окупантів, зокрема й з доставкою пального. Це можна помітити під час спроб наступу на Харків, а також Київ.

Нагадаємо, 24 лютого Російська Федерація вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти захоплюють не тільки військові частини, аеропорти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міст. Війська РФ заходять в Україну з території Білорусі.

За повідомленням засновника фонду Bysol Андрія Стрижака, білоруські десантники отримали наказ про виліт в Україну 28.02 о 5:00 ранку.

Тим часом українська делегація вирушила на переговори з РФ до українсько-білоруського кордону в районі річки Прип’ять.

Цієї ночі Росія знову спробувала прорвати оборону Києва

Усі спроби досягти мети в столиці російсько-окупаційними військами зазнавали невдач.

фото REUTERS

Від початку доби 28 лютого ворог продовжив спроби прорвати оборону Києва. Неодноразово колони російських військ намагались штурмувати околиці столиці.

Про це повідомляють у Сухопутних військах ЗСУ.

Зазначається, що усі пересування сил противника перебували під контролем та приймались вчасні рішення. У столиці ситуація контрольована.

“Усі спроби досягти мети російсько-окупаційними військами зазнавали невдач. Колони техніки окупанта знищувались. Противник зазнав значних втрат особового складу. Російські війська деморалізовані і виснажені. Ми показали, що вміємо захистити свій дім від непроханих гостей”, – заявив командувач Сухопутних військ ЗС України – командувач оборони Києва генерал-полковник Олександр Сирський.

Нагадаємо, 24 лютого Росія вторглась до України, наразі запеклі бої точаться й за Київ.