Розваги · 14 Березня, 2022

ТОП-10 НАЙКРАЩИХ ШУТЕРІВ НА ПК


Borderlands 2

Минуло п’ять років з тих пір, як були розкриті секрети сховища оригінальних прикордонних земель. На планеті Пандора з’явився новий правитель, який прийняв жорсткий курс на диктатуру, Красень Джек. Привласнивши всі лаври шукачів сховища, Джек також отримав необмежений контроль над корпорацією Hyperion.

Прикриваючись красивими гаслами боротьби зі свавіллям і беззаконням, диктатор взявся винищувати існуючий генофонд колоністів на планеті. Головним символом правителя-самозванця є величезна орбітальна база на орбіті Пандорри у формі літери H (від англійського Красеня, тобто красеня). Настав час повернути мир на землі Пандори – майбутнє цілої планети тепер знаходиться в руках нових шукачів склепіння.


Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2 – офіційне продовження сенсаційного Battlefield: Bad Company, що гарантує гравцям тактичний простір і розвинену взаємодію на декількох рівнях. Бої в грі будуть проходити як в засніжених горах поблизу північних кордонів Росії, так і в непрохідних джунглях Латинської Америки. Виконуючи небезпечні завдання, відважні солдати зможуть використовувати весь бойовий потенціал сучасного озброєння.

А завдяки двигуну Frostbite, використовуваному розробниками, руйнування фортифікаційних споруд противника не доставить особливих клопотів.


Far cry 3

Вся дія гри Far Cry 3 відбувається на тропічних островах, коли головний герой потрапляє в досить заплутану ситуацію. Його чекають розбірки з остров’янами, а також він повинен постаратися вивести своїх партнерів з полону. Все це потрібно робити дуже швидко. Far Cry 3 дає гравцеві масу цікавих можливостей – весь острів відкритий для розвідки і забезпечує безліч як запланованих ігровим процесом заходів, так і чисто випадкових.

Far Cry 3 також реалізує кооперативний режим, дії якого розвиваються в тих же місцях, що і однокористувацька гра.


Half-Life 2

Half-Life 2 – популярний шутер від першої особи в жанрі наукової фантастики. Ви, в ролі Гордона Фрімена, повинні очолити армію опору, щоб врятувати все людство. Вам доведеться рятувати Землю від інопланетних агресорів, які прилетіли сюди через портальні шторми. Одним з ваших головних супротивників стане людина на ім’я Брін, який переконав уцілілих землян здатися інопланетній армії. Щоб виграти, вам потрібно буде вирішити багато головоломок. У їх вирішенні завжди допоможе правильна вогнепальна зброя і енергетична зброя!


Left 4 Dead 2

У другій частині знаменитої гри сюжет побудований на основі дій чотирьох, які залишилися в живих людях під час зомбі-апокаліпсису. Сюжет гри умовно буде розділений на 5 компаній, які щільно пов’язані захоплюючою сюжетною лінією. Ця ділянка буде проходити в ближчій до південної частини штатів. Дія гри буде проходити в кілька етапів сюжету (карти), які розділені між собою різними укриттями. Головним завданням укриттів буде можливість зберегти ігровий режим і відновити здоров’я.


S.T.A.L.K.E.R.: Зов Припяти

«Поклик Прип’яті» – третя частина циклу. Гра відбувається після попередньої частини. Український уряд дізнається, що прохід до центру Зони відкритий і оголошує про операцію «Фарватер» для відновлення контролю над Чорнобильською АЕС. Завдання першої групи військ – відправитися на вертольотах для розвідки і позначення аномалій на картах. Тоді основні сили намагаються, використовуючи свої розробки, встановити контроль над Зоною. Але все йде шкереберть: багато вертольотів розбиваються з невідомих причин. Щоб зрозуміти це, СБУ відправляє агента в центр Зони. Тільки від вас тепер все буде залежати …


Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order – динамічний шутер, випущений Bethesda в 2014 році. Постановка гри є альтернативною версією реальності, в якій нацисти Третього рейху виграли Другу світову війну. Зробивши безпрецедентний технологічний прорив, німцям вдалося перемогти своїх супротивників, і тепер весь світ підпорядковується їх тоталітарному правлінню. Американський агент Б. Джей Блажковіч – єдиний, хто може адекватно протистояти фашистському режиму Німеччини, вміло організовуючи діяльність підпілля.


BioShock Infinite

Bioshock Infinite – захоплююче продовження серії Bioshok, шутери в режимі «від першої особи». Дія відбувається в 1912 році. Головну роль відведений колишньому приватному агенту Букеру ДеВітту, який, опинившись в складній ситуації з великими боргами, відправляється в утопічну Колумбію – унікальне небесне місто, на території якого йому довірили не найпростіше завдання – знайти дівчину Єлизавету, яка зникла 15 років тому. Але Єлизавета зовсім не тендітна і беззахисна, як думав Букер. Вона володіє фантастичними здібностями, як і багато колумбійців, які приймають спеціальні тоніки.


Call of Duty 4: Modern Warfare

У серії Modern Warfare від Activision розробники вирішили звернути увагу на даний час. У цій частині є сучасне озброєння і техніка. Події охоплюють не одну територію, а весь світ. Гравець відвідає різні країни, візьме участь в боротьбі з різними ворожими організаціями.

Вам доведеться грати для декількох персонажів, що дозволяє бачити події, що відбуваються з різних сторін. Вони добре працювали над графікою, навіть були намальовані дрібні деталі, які дозволять відчути атмосферу військової операції.


Mass Effect 2

Сюжет Mass Effect 2 починається з того, як військовий корабель «Нормандія» і його відважний капітан Шепард гинуть в результаті нападу невідомого ворога. Минуло два роки! Шепард, який був відновлений в лабораторіях Цербера, стикається з новим небезпечним розслідуванням. Адже поки він був мертвий, хтось почав нападати і викрадати жителів людських колоній.

Щоб з’ясувати причини, знайти і боротися з винуватцями, потрібна команда, здатна виконати це завдання. Функція перенесення збережень попередньої частини дозволяє впливати на історію.