У Львові діти переселенців долучаться до аукціону на потреби постраждалих від війни

  • 04.06.2022
фото ілюстративне, автор: Роман Кайман

У суботу, 4 червня, в модульних містечках для ВПО Українська академія лідерства спільно з ГО “Принцип свідомості” організовує захід “Малюнок рятує”. Діти переселенців розмальовуватимуть футболки, які згодом виставлять на аукціон у США. Усі зібрані кошти використають для потреб постраждалих від війни.

Про це повідомляють у Львівській міській раді.

Організовує захід Українська академія лідерства спільно з ГО “Принцип свідомості”.

“Символічно, що діти, котрі залишилися без рідних домівок, допомагають у цьому своєю творчістю: вся Україна зараз рятує один одного. Студенти Академії вже кілька тижнів співпрацюють із переселенцями в межах проєкту “Дім” у співпраці з Львівською міською радою. З вівторка по п’ятницю ми проводимо кількагодинну програму для діток переміщених осіб. Цього разу відгукнулися на ініціативу “Принципу Свідомості”, адже хочемо стати надійним тилом для країни, допомогти українцям подолати наслідки війни”, ⎯ розповідає в.о. менеджера регіонального центру Української академії лідерства у Львові Олег Корчовський.

Захід “Малюнок рятує” розпочнеться в суботу, 4 червня о 16.00 у двох модульних містечках для внутрішньо переміщених осіб: вул. Самчука, 22 (Стрийський парк) та вул. Пулюя, 28.