Крипто / Фінанси · 27 Квітня, 2022

Українці отримали можливість отримувати 75 доларів на місяць від криптобіржі Binance

Криптовалютна біржа Binance оголосила про запуск криптовалютних карток Binance Refugee для громадян України, які через російську військову агресію були змушені покинути батьківщину і переїхати в країни Європейської економічної зони.

У компанії пояснили, що картка Binance Refugee дозволить біженцям з України здійснювати або отримувати криптовалютні платежі, а також здійснювати покупки в роздрібних магазинах ЄЕЗ.

У такий непростий для України час очевидно, що криптовалюти корисні, оскільки пропонують швидкий, дешевий і безпечний спосіб переказу коштів, щоб допомогти людям з їх нагальними фінансовими потребами», – цитує прес-служба керівника благодійного відділу Хелен Хай.

Картка Binance Refugee дозволить українським біженцям отримувати допомогу як від самого Binance, так і від інших благодійних організацій. Крім того, картка може бути використана для отримання криптовалюти з будь-яких інших гаманців.

Біженці з України, які підтвердили свій статус у місцевих некомерційних організаціях і подали відповідну заявку, зможуть протягом трьох місяців отримувати 75 доларів допомоги в криптовалюті USDT на місяць на карту Binance Refugee.

Підкреслюється, що USDT буде автоматично конвертуватися в місцеву валюту в момент оплати цією карткою.