Українці отримали можливість отримувати 75 доларів на місяць від криптобіржі Binance

  • 27.04.2022

Криптовалютна біржа Binance оголосила про запуск криптовалютних карток Binance Refugee для громадян України, які через російську військову агресію були змушені покинути батьківщину і переїхати в країни Європейської економічної зони.

У компанії пояснили, що картка Binance Refugee дозволить біженцям з України здійснювати або отримувати криптовалютні платежі, а також здійснювати покупки в роздрібних магазинах ЄЕЗ.

У такий непростий для України час очевидно, що криптовалюти корисні, оскільки пропонують швидкий, дешевий і безпечний спосіб переказу коштів, щоб допомогти людям з їх нагальними фінансовими потребами», – цитує прес-служба керівника благодійного відділу Хелен Хай.

Картка Binance Refugee дозволить українським біженцям отримувати допомогу як від самого Binance, так і від інших благодійних організацій. Крім того, картка може бути використана для отримання криптовалюти з будь-яких інших гаманців.

Біженці з України, які підтвердили свій статус у місцевих некомерційних організаціях і подали відповідну заявку, зможуть протягом трьох місяців отримувати 75 доларів допомоги в криптовалюті USDT на місяць на карту Binance Refugee.

Підкреслюється, що USDT буде автоматично конвертуватися в місцеву валюту в момент оплати цією карткою.