Хочете створити новий додаток, розробити і протестувати, або запустити невеликі виробничі навантаження з Azure Cosmos DB? Цей новий рівень безкоштовного використання дозволяє вам почати роботу безкоштовно і заощадити гроші при створенні та розробці нових додатків.

Якщо безкоштовний рівень Azure Cosmos DB увімкнено, ви отримуєте перші 400 RU/s пропускної здатності та 5 ГБ пам’яті у своєму обліковому записі безкоштовно щомісяця протягом усього терміну дії вашого облікового запису. Це означає, що ви можете почати з малого і впевнено рости, знаючи, що ваша програма буде працювати в високопродуктивній службі баз даних. З вас стягуватиметься плата лише в тому випадку, якщо ваш обліковий запис перевищує 400 ru/s і 5 ГБ. Крім того, якщо у вашій програмі багато контейнерів, ви можете створити до 25 контейнерів в базі даних із загальною пропускною здатністю, і всі вони будуть використовувати безкоштовні 400 ru/s. Ви можете мати до одного безкоштовного облікового запису Azure Cosmos DB для кожної підписки Azure.

Що я можу створити у вільному ярусі?

Розробники Cosmos DB надаkи приклади додатків з 400 RU/s і 5 ГБ дискового простору і отримали безліч чудових прикладів створених ними додатків: додаток Alexa, який допомагає пасажирам користуватися громадським транспортом, а також веб-додаток для легкого управління і обміну списками онлайн-ресурсів.

У вас є додаток з пропускною здатністю менше 400 RU / s і 5 ГБ пам’яті? Розкажіть нам про це – ми хотіли б поділитися ним з суспільством.

Знайомство

Створіть новий обліковий запис Azure Cosmos DB і активуйте безкоштовний рівень під час створення. Існує обмеження на один безкоштовний обліковий запис на підписку Azure. Ознайомтеся з quickstarts і керівництва, або використовуйте зразок, щоб побачити, що ви можете зробити з Azure Cosmos DB.

Питання (FAQ) розробникам Azure Cosmos DB

Q: Ви не пропонували безкоштовний варіант раніше?

В: Ми завжди пропонували способи спробувати Azure Cosmos DB безкоштовно – як частину безкоштовного облікового запису Azure, з місцевим емулятором і як 30-денну безкоштовну пробну версію – але ці варіанти були обмежені за доступністю та обсягом. Безкоштовний рівень доступний безстроково.

З: Як на моєму обліковому записі з’являється знижка безкоштовного рівня?

В: В облікових записах Free Tier ви отримаєте перші 400 RU/s та 5 ГБ пам’яті у своєму обліковому записі безкоштовно. Будь-які ru/s та сховище, що перевищують 400 RU/s та 5 ГБ, будуть виставлені рахунки за звичайними цінами на сторінці ціноутворення. На рахунку, ви не побачите заряду або рядка пункт для безкоштовних 400 Ru / s і 5 ГБ, тільки RU / S і зберігання за межами того, що покривається вільним рівнем. З безкоштовними обліковими записами рівня ви отримаєте перші 400 RU/s та 5 ГБ місця для зберігання у своєму обліковому записі безкоштовно. Будь-які RU/s і зберігання понад 400 RU/s і 5 ГБ будуть тарифікуватися за звичайними тарифами. На рахунку ви не побачите комісії або позиції безкоштовно 400 Ru/s і 5 ГБ, тільки RU / s і зберігання за межами того, що покривається вільним рівнем.

З: Чи може вільний рівень застосовуватися до всіх API БД Azure Cosmos?

Так, Безкоштовний tier працює для всіх API azure Cosmos DB, включаючи Core (SQL), API для MongoDB, Cassandra та Gremlin.

З: Чи можу я застосувати знижку безкоштовного рівня для баз даних автопілоту та контейнерів?

В: Так. За допомогою послуги автопілота вам виставляється рахунок за найвищі ru/s, які масштабують базу даних або контейнер на годину. При застосуванні знижки на безкоштовний рівень від цього значення віднімається 400 RU/s.

З: Як працює знижка Free Tier, якщо у мене є обліковий запис у більш ніж одному регіоні?

В: У багаторегіональних облікових записах база даних ru/s або контейнер реплікується у всіх регіонах. Наприклад, якщо у вас є контейнер з 400 RU/s, а рахунок знаходиться в 3 регіонах, загальна кількість RU/s рахунку становить 1200 RU/s. При застосуванні знижки вам виставлять рахунок за 1200 RU/s – 400 RU/s = 800 ru/s на годину. Ознайомтеся з нашою документацією для деталей.

З: У мене вже є обліковий запис і я хочу перенести свої дані на безкоштовний обліковий запис рівня.

В: Після того, як ваш новий обліковий запис буде створено та активовано за допомогою Free Tier, перемістити наявні дані на новий обліковий запис буде легко. Інструмент міграції даних можна використовувати для міграції невеликих наборів даних, якщо ви використовуєте наш Core (SQL) API. Ви також можете перенести дані з Azure Data Factory для Azure Cosmos DB Core (SQL) API та azure Cosmos DB API для MongoDB.

Q: Опція включення вільного рівня при створенні нового облікового запису не відображається на порталі Azure.

В: Підписка azure може мати до одного безкоштовного облікового запису. Якщо цей параметр не відображається, це означає, що в безкоштовному рівні вже ввімкнуто інший обліковий запис у підписці.