Крипто / Огляди · 5 Жовтня, 2022

Bitcoin-гаманець Payeer: поповнення, виведення, відгуки

Зі зростанням популярності криптовалюти, платіжна система Payeer також почала розвиватися в цьому напрямку і кожен власник електронного гаманця Payeer з кінця 2018 року має можливість зберігати і використовувати криптовалюту для розрахунків, в тому числі і біткоіни, тому в цьому огляді ми детально розглянемо, що таке bitcoin-гаманець від Payeer і як правильно ним користуватися.

Що таке Bitcoin-гаманець Payeer і як ним користуватися

Bitcoin-гаманець в Payeer – це безпечний електронний гаманець, в якому можна зберігати криптовалюту Bitcoin (BTC), здійснювати в ній розрахунки і передавати іншим користувачам по всьому світу.

Крім криптовалюти Bitcoin, гаманець підтримує і такі популярні монети: Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) і Dash (DASH).

Гаманець в платіжній системі Payeer створений для зручності користувачів, завдяки чому немає необхідності створювати окремо безліч інших кріптовалютних гаманців. Досить зареєструватися в Payeer і в гаманці можна зберігати і обмінювати одночасно різні валюти (долар, євро, гривню) і криптовалюти.

Не менш значущим і корисним для користувачів нововведенням в гаманці Payeer став запуск внутрішньої кріптовалютної біржі в гаманці, за допомогою якої можна швидко і зручно купувати і продавати свою криптовалюту за гривню, євро і долари (кошти автоматично списуються і зараховуються на баланси обраних гаманців в Payeer).

Як поповнити гаманець і передати біткоїни Payeer?

Поповнення гаманця Payeer в криптовалюті Bitcoin відбувається в такій послідовності:

  • Увійдіть в особистий гаманець Payeer (проходимо авторизацію на офіційному сайті платіжної системи).
  • В меню зліва виберіть “Баланс” і серед різнокольорових карт гаманців виберіть помаранчеву з написом Bitcoin, і натисніть на неї кнопку “Поповнити”.

На сторінці поповнення Bitcoin-гаманця відобразиться унікальна адреса вашого гаманця (набір цифр і латинських букв), на який потрібно перевести криптовалюту для поповнення.

Зробіть переказ на скопійовану адресу і після підтвердження в мережі, криптовалюта відразу з’явиться на балансі гаманця Payeer.

Поповнення Bitcoin-гаманця в Payeer відбувається без комісії, але потрібно враховувати мінімальну суму, що підлягає поповненню (менша сума не буде зарахована). Поточна мінімальна сума для поповнення Bitcoin-гаманця завжди відображається на сторінці депозиту в Payeer (під адресою особистого bitcoin-гаманця).

Як вивести криптовалюту Bitcoin з гаманця Payeer

Вивести криптовалюту Bitcoin з гаманця Payeer можна всього за кілька простих кроків:

  • На рахунку одержувача гаманця в меню зліва виберіть розділ «Переказ».
  • На сторінці, в меню “Вибрати систему” виберіть Bitcoin.

Нижче вказуємо номер bitcoin-гаманця одержувача і суму переказу, після чого натискаємо кнопку «Перевести».

При переказіі або виведенні коштів, стягується комісія в розмірі 0% + 0, 001 BTC, при цьому мінімальна сума переказу становить 0, 001 BTC.

Висновок

На закінчення огляду можна зробити висновок, що гаманець від Payeer досить зручний і простий у використанні, і значно спрощує використання криптовалюти для більшості користувачів. Для використання криптогаманців не потрібна верифікація, в той час як у Payeer є криптобіржа для швидкої покупки і продажу BTC для звичайних фіатних валют.