Криптовалютна біржа Bybit оголосила про запуск пулів для майнінгу ліквідності. Про це повідомляється в прес-релізі торгового майданчика.

Що таке майнінг ліквідності на Bybit?

Майнінг ліквідності на Bybit стосується пулів ліквідності на основі моделі автоматизованого маркет-мейкера (AMM). Ви можете додавати до пулу ліквідність, щоб стати постачальником ліквідності й отримувати дохід у вигляді комісій. Крім того, шляхом використання кредитного плеча ви можете збільшити свою частку в пулі, отримати додаткову ліквідність і збільшити дохід.

Bybit додав три пули: для Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) і BitDAO (BIT) в парі зі стейблкойном Tether (USDT). Постачальники ліквідності вкладають обидва активи або один з автоматичною конвертацією.

Користувачі можуть використовувати кредитне плече до 3x. За розрахунками Bybit, рентабельність видобутку ліквідності за допомогою кредитного плеча досягає 30% річних.

Фінансовий інструмент працює за моделлю автоматичного маркет-мейкера (AMM). Постачальники ліквідності пулу ділять торгові комісійні від кожної торгівлі. Біржа виплачує прибуток в USDT.

«Ми розуміємо, що користувачам важливо отримувати пасивний дохід від існуючих активів. Пули для майнінгу ліквідності – ще один крок для розвитку криптоспільноти. Ми віримо в майбутнє DeFi та особисту фінансову свободу», – прокоментував запуск пулів генеральний директор Bybit Бен Чжоу.

Bybit – це платформа для торгівлі криптоактивами та похідними фінансовими інструментами, а також для стейкінгу, defi-майнінгу, торгівлі NFT та P2P.

За даними аналітичного сервісу CoinMarketCap, Bybit займає третє місце серед криптобірж за обсягом торгівлі деривативами.