Огляд Coinbase Wallet – гаманець для вашої криптовалюти

Якщо ви знайомі з криптоіндустрією деякий час, можливо, ви час від часу чули про сервіс під назвою Coinbase. На це є певні причини – це одна з кращих платформ для обміну криптовалюти! Однак в цьому огляді ми збираємося дізнатися, що таке гаманець Coinbase і зібрати всілякі відгуки користувачів.

Що таке гаманець Coinbase? Даний сервіс означає саме те, про що говорить його назва – цифровий гаманець, де користувачі можуть зберігати свою криптовалюту. Основною проблемою цих гаманців є безпека – ви можете, звичайно, зберігати свої монети на біржі, але зазвичай це не рекомендується, так як ризик втратити свої монети на біржі набагато вище.

Але досить про загальні теми – давайте дізнаємося про сам гаманець Coinbase.

Підсумок: Гаманець Coinbase відомий як один з найбезпечніших цифрових гаманців для зберігання вашої криптовалюти. Він простий у використанні, добре розроблений і може захистити ваші монети за допомогою безліч функцій безпеки (наприклад, 2-FA). Однак варто зазначити, що Coinbase підтримує лише обмежену кількість криптовалют.

Плюси

  • Простий у використанні
  • Безкоштовна реєстрація та зберігання криптовалюти
  • Низька комісія
  • Підтримка основних криптовалют
  • Надійна безпека

Мінуси

  • Не знайдено

Гаманець Coinbase:

Ми почнемо з обговорення позитивних аспектів, які має Coinbase.

Отже, перше, про що ви повинні знати спочатку,– якщо ви шукаєте саме Coinbase, то, швидше за все, потрапите на сторінку кріптовалютной біржі. У більшості випадків люди асоціюють це ім’я з біржею – так як багато хто навіть не підозрюють, що там є однойменний гаманець!

Гаманець Coinbase, як ви побачите зовсім скоро, має масу переваг, про які варто згадати – почнемо з початку і поговоримо про найвідоміші з них.

Один з найбезпечніших криптовалютних гаманців

Ні для кого не секрет, що термін «криптовалюта» часто асоціюється з негативними явищами в цій галузі. Багато з цих явищ засновані на тому, що це дуже мінлива галузь – одного разу ви багаті, а наступного повністю втратили всі свої заощадження.

А зараз я говорив тільки про невизначеність ринку, є ще й інший сценарій, при якому може статися подібний результат – хакери.

Оскільки тема криптовалюта досить складна, багато людей, які стикаються з нею вперше, не зовсім розуміють, як захистити свій Bitcoin або Ethereum (або будь-яку іншу криптовалюту) від потенційних шахраїв і хакерів.

Це та перевага, що у Coinbase є гаманець і відгуки це підтверджують – з цим гаманцем на перший план виходить безпека.

Кожен, хто хоче знати, чи безпечний гаманець Coinbase, може бути спокійним – його часто називають одним із найбезпечніших гаманців у криптовалютній галузі. Coinbase використовує різні функції безпеки – двофакторну аутентифікацію, мультипідписи, запити на підтвердження тощо.

Гаманець від Coinbase ніколи не був зламаний або скомпрометований жодним чином. Це додає впевненості в плані надійності і безпеки даного інструменту!

Однак уточню – про гаманці Coinbase є різні відгуки користувачів, в яких йдеться про те, що їх акаунти були “зламані“. Якщо дивитися на них без належної уваги, то можна упустити один важливий момент. Розумієте, більшість «хаків» сталося через слабкий пароль або подібних проблем.

Іншими словами, це не вина платформи , а користувача.

Що стосується питання «чи безпечний гаманець Coinbase?», ви можете бути впевнені, що компанія доклала багато зусиль для створення дуже надійних і стабільних технологій криптобезпеки.

Зручність Використання, чистий дизайн інтерфейсу

Як я мимохідь згадував в цьому огляді гаманця Coinbase, багато людей, які приходять на кріптовалютний ринок, не є експертами в цій галузі – навіть не близькими до неї. Навпаки, більшості користувачів дуже легко загубитися серед усього цього жаргону і технічних аспектів.

Але яке це має відношення до перегляду гаманця Coinbase? Що ж, багато хто стверджує, що цей гаманець насправді є одним з найпростіших інструментів у використанні в цьому плані.

Процес реєстрації простий і швидкий – а також схожий на інші. Він досить схожий, якщо не ідентичний, на будь-який інший криптовалютний гаманець на ринку – вам потрібно лише завантажити додаток на свій пристрій Android або iOS (так, це мобільний гаманець) і ввести запитувану інформацію.

Після закінчення реєстрації ви отримаєте основну інформацію і ключ. Деякі відгуки користувачів про гаманці Coinbase відзначають, що він дозволяє включити додатковий рівень захисту – двофакторну аутентифікацію (2-FA). Це може гарантувати додаткову безпеку ваших криптомонет!

У цьому огляді на гаманець Coinbase також варто звернути увагу на ще один фактор. Дизайн інтерфейсу цього інструменту дуже сучасний і чистий. Це грає на користь аспекту простоти гаманця – ви не заплутаєтеся в різних функціях програми, у вас не виникне питань про те, як отримати доступ до коштів або чогось подібного.

Криптогаманець + найкраща біржа

Я вже багато разів говорив про цей аспект у вступній частині огляду на Coinbase Wallet, але це дійсно важливо, тому дозвольте мені пояснити.

Оскільки ви вже знаєте, що таке гаманець Coinbase, не варто плутати його з платформою обміну криптовалют, яка має таку ж назву. Але варто сказати, що ці два інструменти досить добре взаємодіють між собою.

І багато відгуків про гаманці Coinbase скажуть вам, що як тільки ви створите свій гаманець, користуватися послугами однойменної біржі стане набагато простіше і зручніше.

Ви отримаєте доступ до криптовалютного сейфу, а процес обміну повинен буде проходити без особливих проблем. Чесно кажучи, є кілька користувачів, які кажуть, що Coinbase буквально штовхає вас на платформу біржі – звичайно, це може дратувати, якщо ви використовуєте іншу біржу, але з огляду на репутацію цієї компанії, починати користуватися їх послугами не така вже й погана ідея!

Ціна & комісія

Нарешті, щоб завершити цей огляд, я хотів би обговорити комісію та цінову політику гаманця Coinbase.

Ну, якби й була – адже цим гаманцем абсолютно безкоштовно користуватися!

Однак зауважте, що «використання» означає, що ви зможете безкоштовно передавати та зберігати свої криптомонети на своєму гаманці. Весь процес реєстрації також абсолютно безкоштовний – не потрібно турбуватися про сплату певної суми для скачування програми або створення облікового запису.

Але комісія за обмін і подальший переказ все одно буде стягуватися. Це абсолютно нормально для будь-якого криптогаманця в галузі – Coinbase не виняток. На момент написання цього огляду в гаманці Coinbase комісія була в межах від 1, 49% до 3, 99% в залежності від тих чи інших факторів.

З точки зору розміру комісії, Coinbase не така вже й погана. Це не «дешево» в прямому сенсі цього слова, але і далеко не найдорожчий варіант. Хоча, знову ж таки, «значимість» цієї комісії залежить від того, що ви плануєте робити з гаманцем в майбутньому.

Висновок

Як ви могли помітити, тема криптовалют зараз набирає обертів – так вже кілька років.

Хоча і до цього дня люди скептично ставляться до всього, що пов’язано з криптовалютою – в тому числі і токени.

Але з появою все більш надійних і безпечних сервісів це може обернутися величезним плюсом для галузі. Такі сервіси допомагають показати всьому світу, що світ криптовалют насправді є дивовижним місцем з великими можливостями і технологічними новинками, а не просто населеним шахраями, які хочуть вкрасти ваші монети при будь-якому зручному випадку.

Навіть якщо такі люди є, прочитавши цей огляд на гаманець Coinbase і вирішивши ним скористатися, все, що я можу сказати, це удачі хакерам, так як їм це явно знадобиться!