Введення капчі – найпростіший і надійний вид заробітку в інтернеті.

Для того щоб заробити гроші – потрібен тільки комп’ютер і клавіатура. Сенс введення капчі полягає в тому, що є багато фотографій, які не можуть бути розпізнані автоматично, і клієнти готові заплатити за розпізнавання цих фотографій. Ми знайшли зручний сервіс, де такі картинки зібрані, та має зручну форму для введення тексту з картинки. Все, що вам потрібно, це правильно ввести текст з картинки (з капчею). Вам платять за кожен вхід капчі.

Щоб почати працювати, потрібно лише зареєструватися в сервісі 2captcha, а потім натиснути «почати працювати», після чого система допоможе вам пройти навчання, а через п’ять-десять хвилин ви почнете заробляти перші гроші!

Про заробіток на 2captcha.com

2captcha.com – це сайт, де можна заробити свої перші гроші в інтернеті. Так, заробіток дуже малий, а робота одноманітна, але ви можете бути впевнені, що отримаєте все, що заробите і вас не обдурять. 2captcha.com це відмінний початок для вашого шляху до заробляння великих грошей в Інтернеті.

Ви можете працювати стільки, скільки захочете в будь-який час. Послуга цілодобова, завжди є робота. Ви можете працювати протягом хвилини або ви можете працювати протягом 8 годин поспіль. Не знижуєтся рейтинг тих, хто мало працює і жодним чином не змушує працівників довго сидіти на роботі.