Розваги · 30 Березня, 2022

Fortnite на Android і iOS – Огляд гри

  • ОС: Android, iOS
  • Категорія: Дія
  • Мова: англійська, українська російська, інші
  • Оновлено: 20 березня, 2022 року

Fortnite mobile (Fortnite) – чутки про випуск Fortnite на мобільні пристрої пішли ще в червні 2018 року. Потім гра стала тимчасовим ексклюзивом для Samsung Galaxy Note 9 на цілих 30 днів, і тільки після тривалого очікування гра нарешті потрапила до решти власників Android пристроїв. Тільки тут офіційно гра підтримує вкрай малу кількість пристроїв, і тоді більшість з них є флагманами.

Все починається з цікавого сюжетного повороту. Після якоїсь природної трагедії світ огорнула Пурпурна хмара, яка не тільки зіпсувала екологію планети, але і заполонила світ ордами зомбі. Наш герой, що тікає від натовпу цих милих істот, натикається на притулок, де нас вчать основам гри.

Він заснований на старій добрій концепції ігор захисту вежі з однією невеликою, але значною відмінністю: він використовує модульний тип житлового будівництва.

Герої діляться на кілька класів. Кожен клас має унікальні бонуси та навички. У грі для цього жанру незвично багато видів зброї: тут у вас звичайні кажани, вогнепальна зброя і щось більш унікальне, наприклад, вудка, яку можна зловити … Риба. І це добре відновлює здоров’я. Також зброя в режимі «Battle Royale» має кілька видів якостей, зазначених у вигляді кольору значка. Чим краще якість зброї, тим вище збиток, який вона завдає, а також її скорострільність.

Якість текстур і їх детальне вивчення вражають. Елементи дизайну інтер’єру, як правило, одні з найкращих, які ми бачили. А ось на мобільних пристроях royal 60 FPS отримав всього 4 пристрої, іншим доведеться задовольнятися 30 кадрами в секунду, що для цього жанру не надто багато.

Але абсолютно все сказане вище, виключаючи кількість фреймів, нівелюється одним основним режимом гри – «Battle Royale». Розробники повністю змінили оригінальну концепцію і перейшли на масового споживача. Повністю видаливши режим TD, Epic Games зосередилася на королівській битві, постійно додаючи щось нове і це нове додається так часто, що можна було б написати відгук про гру на вічність. Купа сезонів, обмежені скіни і святкові теми, які можна збирати нескінченно.

Управління було зроблено максимально зручним для сенсорних екранів. Але ми все одно радимо вам використовувати геймпад. З його допомогою ви отримаєте велику перевагу перед іншими гравцями.

Отже, що ми маємо врешті-решт? Відмінна і стильна графіка, хороше управління, постійний онлайн і величезний вибір режимів. Якщо вам подобається такий тип гри, як battle royale, то Fortnite є одним з її найкращих представників на мобільних пристроях. Шкода, але через високі вимоги до заліза спробувати його зможе далеко не кожен.