Інтернет і технології · 21 Березня, 2022

Google анонсував операційну систему Chrome OS Flex для бюджетних комп’ютерів

Google піклується про своїх користувачів, особливо тих, хто все ще користується старими комп’ютерами і ноутбуками і представив свою легку ОС Chrome OS Flex, здатну працювати над ними. В середньому є підтримка персональних комп’ютерів, в тому числі macintosh з датою виробництва до 13 років. На цих комп’ютерах ця операційна система буде встановлена за лічені хвилини і займе мінімум місця.

Основний розвиток операційної системи буде здійснюватися в бюджетних організаціях, приватному секторі і підприємствах з використанням застарілих збірок комп’ютерів. Поки що немає інформації про мінімально підтримувані характеристики. Включаючи кількість підтримуваної оперативної пам’яті. Повідомляється лише, що нова операційна система здатна замінити як Windows від Microsoft, так і від Mac OS. І знову ж таки, які версії також замовчуються.

Деякі з апаратних засобів або функцій доступу до мережі можуть бути недоступні після інсталяції, оскільки не було проведено повного широкого тестування. Google запропонував користувачам провести тестування і вирішити для себе про необхідність використання безкоштовної операційної системи.

Джерелоchromeenterprise.google