В світі / Новини · 14 Квітня, 2022

‎У мережі з’явилася інформація про загадкові стовпи червоного світла в США і Єгипті‎

Жителі декількох міст американського штату Техас помітили таємничі стовпи червоного або оранжевого світла в небі 23 березня. Кількома днями раніше про це повідомили очевидці з Єгипту.

Хоча повідомлення про позаземний характер такого видовища відразу почали з’являтися в інтернеті, з великою ймовірністю мова йде про так звані сонячні стовпи – явище, при якому сонячні промені, що проходять через кристали льоду в повітрі, видно з Землі у вигляді яскравих вертикальних смуг світла. Зазвичай їх спостерігають під час сходу або заходу сонця.

Тревіс Херцог, провідний метеоролог техаського телеканалу ABC13, зазначив, що погодні умови в Техасі минулого тижня дозволили кристалам льоду сформуватися в холодному повітрі, в той час як джерелами червоно-оранжевого світла можуть бути спалахи з хімічного або нафтопереробного заводу в цьому районі.

Цікаво, що за кілька днів до цього подібне явище було помічено в Олександрії (Єгипет). Існує висока ймовірність того, що погодні умови в цих місцях збіглися, так що ефект спостерігався в різних країнах з різницею в пару днів.