DJI представила дрон M30 – Літає під проливним дощем і з сильними поривами вітру

Пристрій поміщається у великий рюкзак або невелику валізу на колесах.

Новинка китайського виробника дронів орієнтована на використання в промисловості і екстрених службах.. DJI M30 Enterprise може працювати при температурі від -20 ° С до +50 ° С, при проливному дощі, з сильними поривами вітру і в крижаних і сніжних умовах, кажуть розробники.

M30 є більш портативним, ніж попередні аналогічні продукти DJI. Дрон поміщається у великий рюкзак або невелику валізу на колесах. При цьому час польоту пристрою становить 41 хвилину. Заряджати його можна за допомогою корпусу для зберігання і транспортування, оснащеного вбудованою зарядкою. Док-станція потребує роздільного живлення та підключення до Інтернету через модем 4G.

DJI випустила дві версії пристрою. Базовий M30 оснащений 48-мегапіксельною камерою з 1/2-дюймовим CMOS-сенсором з підтримкою 5-кратного оптичного і 200-кратного цифрового зуму і 12-мегапіксельною ширококутною камерою.

Дрон може знімати 8K-кадри і знімати відео 4K зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Модель M30T також оснащується тепловізором з роздільною здатністю 640х512 пікселів.

Крім того, пристрій має шестисторонні датчики, які допомагають уникнути зіткнень з перешкодами, і функцію аварійної посадки.