Фінанси · 6 Квітня, 2022

Багатодітні та батьки дітей з інвалідністю отримають додаткові виплати

ІРИНА ВЕРЕЩУК, ФОТО МІНІНТЕГРАЦІЇ

“Міжнародна організація ЮНІСЕФ разом з нашим урядом напрацювали і прийняли постанову, за якою починає працювати програма додаткової допомоги для вирішення нагальних проблем за місцем переміщення наших українців і українок. Ми розуміємо, що ви втратили житло, можливість нормально жити, і зараз у вас є нагальні потреби, які треба задовільнити. Тому розміщення, отримання продуктів харчування, медикаментів, меддопомоги – це все, що буде покривати, принаймні частково, ця програма”

Ірина Верещук

В рамках реалізації програми право на виплати мають такі категорії:

  • сім’ї, до складу яких входять 3 і більше дітей, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;
  • сім’ї, до складу яких входять 2 і більше дітей, з яких принаймні одна дитина має інвалідність.

Ірина Верещук наголосила, що “Виплати в рамках грошової допомоги в рамках реалізації цієї програми здійснюється додатково, незалежно від отримання особами інших видів допомоги, у тому числі виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особами

В рамках цієї програми виплата здійснюється у розмірі 2220 гривень на кожного члена сім’ї на місяць, не більше як для 5 осіб.

“Для отримання допомоги один з повнолітніх членів сім’ї заповнює форму на отримання допомоги на офіційному веб-сайті ЮНІСЕФ, у тому числі засобами єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку “Дія” після технічної реалізації, відповідно до порядку, встановленого Кабінетом міністрів”