Власники токенів Shib екосистеми Shiba Inu тепер можуть купувати віртуальну нерухомість в метавсесвіті SHIB: Metaverse. Про це повідомили в Twitter розробники проекту. Раніше, щоб купити віртуальний сайт в метавсесвіті, користувачам доводилося використовувати токени LEASH на блокчейні Ethereum (потрібно розуміти, однак, що Shiba Inu також працює на Ethereum).

У тизері забудовників йдеться про те, що “всі довго цього чекали” і “треба поспішати”, щоб всі землі не були демонтовані.

Вартість графіків все ще розраховується через Ethereum. Ціна на віртуальну землю встановлена на рівні 0,2 ETH (~ $ 560), 0,3 ETH (~ $ 840), 0,5 ETH (~ $ 1400) і 1 ETH (~ $ 2800). За словами розробника проекту, планується реалізувати в цілому 100 595 майданчиків. На першому етапі буде створено 36 431 різну вартість землі, але на продаж буде виставлено лише 32 124 ділянки.

Творці SHIB: Metaverse стверджують, що розробляють «захоплюючий досвід», який дозволить досліджувати всесвіт Шиба-іну, взаємодіяти з ним і отримувати від цього користь. Однак які особливості запропонує проект, розробники все ще тримають в секреті. Також творці проекту не пояснили, як саме планують розвивати метавсесвіт.

У той же час кількома днями раніше співзасновник криптокоіна Dogecoin Біллі Маркус (Billy Markus) накинувся на розробників Shiba Inu за продаж віртуальної землі в метавсесвіті, назвавши це “спробою пограбувати власників SHIB”.

«Як створення метавсесвіту та продаж фальшивої землі для трансляцій додадуть цінності їхньому проекту? 100 000 земельних ділянок за ціною 0,2-1 ETH за паєм… Творці проекту отримають додаткові 100-300 мільйонів доларів на додаток до того, що вони вже заробили на створенні Shiba Inu. Сподіваюся, що все це того варте. Удачі, люди”, – написав Маркус.

За словами Маркуса, якщо люди хочуть допомогти розвитку Shiba Inu, їм простіше перераховувати гроші розробникам, не беручи участі в метавсесвіті. І якби він був власником SHIB, нова ініціатива проекту тільки дратувала б його. Він також розкритикував саму ідею Shiba Inu про пасивний дохід покупців цих віртуальних земельних ділянок. Співзасновник Dogecoin запитав розробників, чи планують вони створити процедуру KYC (“Знай свого клієнта”) і зареєструватися в Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).