Доступ до віддаленого робочого стола є однією з найбільш затребуваних функцій досвідчених користувачів. Тепер це навіть можливо з пристрою Android. Існує два основних способи підключення до віддаленого робочого столу з Android і до Android. У цьому уроці я більше зупинюся на віддаленому підключенні до комп’ютера з Windows або Mac. Є багато програм, які мають функцію віддаленого підключення. Але лише деякі з них дійсно добре впораються з цим завданням. Нижче наведено список з 5 найкращих програм для Android для підключення до віддаленого робочого столу вашого комп’ютера!

AnyDesk – Віддалене управління

Віддалений робочий стіл AnyDesk – Додатки в Google Play

AnyDesk – це зручний додаток для управління віддаленим робочим столом з Android. Він працює як і будь-який інший додаток для віддаленого доступу до комп’ютера. Ви підключаєте телефон до комп’ютера і керуєте ним. Під час тестування проблем не було. Додаток розповсюджується безкоштовно для особистого користування. Він, безумовно, має свої недоліки, але все ж заслуговує бути в цьому списку.


Віддалений робочий стіл Chrome

Віддалене керування Chrome – Додатки в Google Play

Віддалений робочий стіл Chrome є одним з найпопулярніших додатків для підключення до віддаленого робочого стола. Щоб почати використовувати його на своєму комп’ютері, потрібно встановити плагін з Магазину Chrome, а потім додаток від Google Play. Просто дотримуйтесь інструкцій по установці, і ви зможете швидко підключитися. Встановити та підключити цю програму простіше, ніж більшість інших програм у цьому списку, включно з TeamViewer.

Віддалений робочий стіл від Microsoft

Remote Desktop 8 – Додатки в Google Play

Віддалений робочий стіл Microsoft є найбільшим безкоштовним конкурентом віддаленого робочого стола Chrome. Це працює приблизно так само. Помістіть клієнт на свій комп’ютер і додаток на свій телефон. Потім ви дозволяєте пристроям підключатися один до одного. Плюсом є те, що не потрібно ставити Google Chrome, хоча б на комп’ютери Windows. Недоліком є те, що продуктивність приблизно однакова, тому це хороший, але не найкращий спосіб. У будь-якому випадку, це хороший варіант і хороша безкоштовна альтернатива віддаленому робочому столу Chrome.

Splashtop Personal – Remote Desktop

Splashtop Personal – Remote Desktop – Додатки в Google Play

Splashtop не дуже популярний додаток, але це все ще досить хороший додаток для підключення до віддаленого робочого столу. Як і іншим методам, потрібно поставити дві програми, одну на комп’ютер і одну на телефон Android. Ви отримаєте доступ до всіх ресурсів на вашому комп’ютері з вашої локальної мережі. Якщо вам потрібен доступ з будь-якої мережі, включаючи мобільний інтернет, доведеться платити 522 рубля на рік. Додаток також може підключатися до ноутбука або камери комп’ютера. Але він також працює в безкоштовних додатках Chrome і Microsoft.

TeamViewer – Remote Desktop

TeamViewer Remote Control – Додатки в Google Play

TeamViewer – найкращий додаток для доступу до віддаленого робочого столу. Підтримує всі платформи: Windows, Linux, macOS, Android і iOS. Трохи складніше налаштувати, ніж інші. Існують функції передачі файлів в обох напрямках, шифрування, передачі аудіо і відео в режимі реального часу. Додаток абсолютно безкоштовний для особистого користування. Ті, хто використовує його для бізнесу, повинні підписатися.

ВисновокЯкщо я пропустив хороший додаток для віддаленого робочого стола з телефону Android, розкажіть нам про це в коментарях.