Somnium Space

Ваш аватар продовжить спілкуватися, рухатися і вести себе так само, як і ви, навіть після того, як вас не буде.

Якщо ви відчуваєте себе обмеженим у варіантах роботи, гри та розваг, які до цього часу пропонували компанії Metaverse, то ця розробка може бути корисною для вас. Somnium Space, один з багатьох інших метавсесвітів, пропонує опцію «Жити назавжди», яку ви можете активувати, коли захочете.

На перший погляд Somnium Space нічим не відрізняється від інших метавсесвітів. Він дозволяє грати в ігри, пропонує земельні ділянки, які можна купити, дозволяє торгувати криптовалютою (CUBE), працювати в гарнітурі віртуальної реальності або навіть на комп’ютері. Ви можете купувати та виставляти свої неігрові жетони (NFT) та проводити тематичні вечірки, не встаючи з дивана.

Somnium Space

Як жити в метавсесвіті вічно?

Засновники Somnium Space, розповіли, що для того, щоб назавжди оселитися в метавсесвіті, необхідно дати платформі дозвіл на запис розмов і рухів, щоб згодом використовувати їх для відтворення особистості людини.

Члени сім’ї, друзі та колеги зможуть повернутися до метавсесвіту та взаємодіяти з людиною після того, як вона покине реальний світ. Обсяг даних, які можна зібрати в метавсесвіті про людину, приблизно в 200 – 300 разів перевищує інформацію, отриману сьогодні з мобільного телефону”.

Технологія віртуальної реальності збере інформацію про те, як рухаються ваші пальці, рот, очі і все тіло, і швидко ідентифікує вас «набагато точніше, ніж відбитки пальців».

Якщо ви думаєте, що десь все це чули, це тому, що Microsoft планує запропонувати щось подібне і навіть подала заявку на патент на початку цього року.

Платіть, щоб жити вічно

На відміну від «безкоштовної моделі», яку технологічні компанії часто використовували в минулому і продовжують використовувати і сьогодні, Somnium Space збирається стягувати плату за сервіс «Жити назавжди». Справа навіть не в тому, що компанія пропонує «преміальні послуги», а просто тому, що не збирається збирати дані про всіх з першої хвилини.

Somnium Space не планує надавати інформацію третім особам. Як тільки користувач зробить платіж і погодиться на платформу, щоб почати збирати дані, Somnium Space буде використовувати їх тільки для однієї мети – для створення вашого безсмертного аватара.

Також, в майбутньому користувачі можуть просто запросити видалення даних, якщо раптом передумають, так як компанія вірить в децентралізований світ. Крім того, користувачі зможуть самі вирішувати, коли вони нададуть платформі доступ до своїх даних, що дозволить їм максимально контролювати ситуацію.

Компанія очікує, що безсмертні аватари будуть доступні користувачам вже в наступному році.