Stepn – перша в світі крипто-гра формату “Move-to Earn” (make and earn). Суть полягає в тому, щоб займатися спортом в звичайному ритмі – прогулянки, пробіжки, і в той же час заробіток.

НАВІЩО ПОТРІБЕН КОД АКТИВАЦІЇ?

Проект STEPN – це додаток web3, який працює на блокчейні Solana. Доступний для користувачів iOS і Android.

Щоб купити кросівки NFT і почати грати, вам потрібен код активації. Без спеціального коду неможливо зареєструватися в проекті.

ДЕ ВЗЯТИ КОД АКТИВАЦІЇ

На самому початку проекту розробники безкоштовно подарували першим користувачам кілька сотень тисяч ключів. Багато з них давно розрахувалися з першими кросівками і продовжують активно заробляють на бігу. Кількість бажаючих приєднатися до гри зростає з кожним днем, і головна проблема для більшості з них полягає в тому, де взяти код.

Існує кілька популярних способів:

Де взяти кодВартістьПереваги методуНедоліки
Отримати в роздачі БезоплатноОфіційний і безкоштовний спосіб отримати кодКількість кодів менше, ніж кількість претендентів
Запитати в чатахБезоплатноВи можете отримати код безкоштовноТих, хто хоче дати і навіть продати код, можна шукати дуже довго
Купити в інтернеті Від 100 гривень Ви можете отримати код легко і без чергиЗамість коду вам може бути проданий лише набір символів.

ЯК ОТРИМАТИ ЙОГО БЕЗКОШТОВНО

Спочатку політика розробників Stepn передбачає, що доступ до кодів буде тільки безкоштовним. На даний момент розсилки по каналах Telegram і Discord – єдиний офіційний спосіб отримати код активації.

Але проблема в тому, що розробники обмежили кількість виданих кодів:

  • 1000 через Telegram
  • 1000 через Stepn Discord.

Роздача відбувається щодня о 15:00 за київським часом.

Як правило, кількість претендентів значно перевищує кількість доступних комбінацій. Крім того, інформація про те, який ключ вже активовано, не оновлюється. Тому більшість користувачів змушені шукати альтернативні способи, наприклад, бути активними в чатах. Хтось навіть готовий заплатити за код, але в цьому випадку є ризик стати жертвою шахраїв.

Надійний спосіб отримати код активації кроку безкоштовно – попросити друзів або знайомих, які зареєструвалися в додатку і купили кросівки. Всі активні користувачі отримують код після витрачання 10 енергій, що дорівнює 50 хвилинам активності.

Знайти код в додатку можна, натиснувши на іконку в лівому верхньому кутку і натиснувши на рядок «Activation code». Надалі коди, які з’являться у вашому розпорядженні, також можна роздавати друзям, знайомим або просто тим, хто не встиг на офіційну роздачу від розробників.

ЯК КУПИТИ

Продаж ключів в суперечить політиці Stepn. Адміністрація просить повідомляти про всі спроби продажу кодів через інтернет і офіційно заявляє, що не несе відповідальності за результат угод з шахраями. Тим не менш, є багато пропозицій з продажу коду активації stepn, в тому числі багато оголошень. На момент написання статті вартість кодів стартувала від 100 гривень.

Купуючи код, важливо бути обережним і вибирати продавців з відгуками. Пам’ятайте – замість того, щоб отримати доступ до Stepn, вам може бути проданий непотрібний набір символів.

ЯК АКТИВУВАТИ КОД

Після того, як ви отримаєте код активації, завантажте додаток і пройдіть коротку процедуру реєстрації:

  1. Введіть свою адресу електронної пошти.
  2. Натисніть кнопку Send code. Ви отримаєте код підтвердження електронною поштою.
  3. Введіть код у відповідне поле, натисніть Login.

У новому вікні введіть код активації STEPN та натисніть кнопку Start. Якщо код дійсний, і ніхто не встиг його використати до вас, обліковий запис буде успішно створено. При цьому stepn verification code дійсний всього 10 хвилин, тому код активації краще знайти заздалегідь.

Якщо у вас в руках немає коду активації – натисніть «Get activation code» – тут ви побачите список спільнот, в яких ви зможете отримати доступ до проекту за активність.

Можливо вас зацікавить – Альтернативи STEPN