У цій статті ми розглянемо стейкінг Tether (USDT), де це можна зробити і як це працює. Офіційним джерелом стейкінгу USDT є децентралізована платформа Tether, деталі вказані нижче.

Що таке криптовалюта Tether?

Tether є першою компанією такого роду, яка створила проект з використання класичної валюти як Біткойн. Організація працює у всіх країнах, де віртуальні валюти регулюються і суворо дотримуються міжнародних стандартів. Безпека користувачів забезпечується регулярними професійними аудитами. Що таке платформа Tether і які особливості використання криптовалюти USDT?

Електронний продукт даної компанії поєднує в собі кращі якості криптовалют і фіатних валют, а блокчейн Bitcoin використовувався в якості основи для його створення. Взагалі вважається криптовалютою можна назвати свого роду віртуальними грошима, емісія яких доступна кожному. Прив’язка забезпечує стабільність котирувань за рахунок використання віртуальних аналогів класичних валют. Фінансові операції здійснюються оперативно, і в якості віртуальних аналогів можна використовувати євро і долар з позначенням EURT або USDT відповідно.

Хто її створив і коли?

Tether Limited відповідає за створення Tether (USDT), а офіційний запуск проекту припадає на початок 2015 року. Якщо розглядати токени з технічної точки зору, то вони багато в чому нагадують традиційні криптовалюти, але основна відмінність полягає в контрольованому курсі і централізованому емісії.

Функції

Грошові перекази, в яких задіяна розглянута криптовалюта, є прозорими і надійними, що було досягнуто за рахунок використання технології блокчейн. Ви можете обміняти еквівалент реальної валюти на готівку в будь-який час. Розглянемо інші відмінні риси платформи.

 1. Криптовалюта доповнюється зручним мобільним додатком і веб-гаманцем, тому проблем з безпечним зберіганням, отриманням і відправкою криптовалютного блоку немає.
 2. Використання системи також передбачає отримання та відправку платежів на інші онлайн-гаманці або біткойн-гаманці, які можуть підтримувати Tether. Банківський доларовий переказ використовується для зняття коштів і поповнення гаманця, а для обміну можна скористатися послугами різних сервісів. Найчастіше обмін здійснюється без комісій і здійснюється миттєво.
 3. У криптовалютній сфері працюють різні компанії, і з багатьма з них інтегрована організація Tether. Як приклад варто навести інтеграцію з Cryptsy, яка вказує на воістину інноваційний і нестандартний підхід. Завдяки такій інтеграції немає труднощів у зв’язуванні фіатних валютних одиниць з Біткойн, і це значний внесок у розвиток системи. Також варто згадати про партнерство з Coinsbank, завдяки якому можна використовувати дебетові картки для здійснення платежів в EURT або USDT. Coinsbank відповідає за надання біржових рішень і фінансових технологій. Токени EURT можна знайти на криптофінансовій платформі OpenLedger, яка доповнює Bitcoin Platform Omni Layer. Така співпраця забезпечує низькі комісійні за обмін, найвужчий можливий спред і прозорі ціни при відправці EURT в SEPA через цю платформу.
 4. Мінімальна сума, яку можна ввести в гаманець або зняти, становить 1 криптовалютну одиницю, розмір комісії аналогічний. Комісія не стягується тільки за виведення коштів.
 5. Tether працює на платформі SecurePlatform.
 6. Валюта відправляється через однорангову мережу, при цьому конвертація можлива як офлайн за рахунок мобільного гаманця, так і онлайн.

Переваги

Наступні фактори ідентифікують відповідну платформу як зручну, прибуткову та безпечну.

 1. Класичні кошти за допомогою цієї системи можна перерахувати контрагентам дешевше і набагато швидше, ніж при використанні традиційного банківського переказу. Швидкість фінансових операцій за участю Tether така ж, як і при використанні інших віртуальних коштів.
 2. Користувачі не сплачують комісійні за переказ грошових одиниць між гаманцями, розробленими Tether. Невелика комісія надається тільки за внесення коштів і становить 1 USD.
 3. Платежі максимально захищені за рахунок використання технології блокчейн.
 4. Платформа дозволяє не тільки купувати, але і продавати USDT назад. У такій фінансовій угоді ви повинні бути на сайті Tether Limited, передати USDT компанії і після цього ви отримаєте фіатну валюту з відрахуванням комісії. Виведені таким чином долари США знищуються компанією за встановленим алгоритмом, вони вважаються викупленими і втрачають цінний папір з відповідною кількістю фіатних грошових одиниць. Варто тільки пам’ятати, що продаж даної криптовалюти не супроводжується складними формальностями на криптовалютних біржах і цей метод вважається більш вигідним.
 5. У більшості випадків при отриманні фіатних коштів в обмін на криптовалюту творці направляють їх на створення резерву для забезпечення стабільності ринку для цих же монет. На даний момент резерв становить понад 450 мільйонів доларів, що практично дорівнює загальній кількості Tether в обігу.
 6. Правовий статус деяких бірж і неможливість отримати ліцензію на відкриття торгів доларами не дозволяли включити їх в число торгових валют, але завдяки Tether торгівля на таких біржах значно покращилася.
 7. Переказ доларів з обміну на обмін за допомогою USDT став менш дорогим, довгим і складним.
 8. Існує проста програмна інтеграція USDT з онлайн-гаманцями інших криптовалютних одиниць. Користувачі вже мають можливість завантажувати біткойн-гаманці з підтримкою віртуальної валюти, про яку йде мова.

Недоліки

Поряд з перевагами проекту, він не обійшовся без недоліків.

 1. Курс USDT періодично коливається і волатильність явно не дорівнює нулю, незважаючи на те, що найчастіше вона не перевищує 3%.
 2. Незважаючи на анонімність відправки і отримання USDT, при покупці цієї криптовалюти за фіатні гроші необхідно пройти верифікацію, а для цього потрібно підтвердити особу за допомогою сканів документів. На деяких біржах достатньо реєстрації, але все ж анонімність не завершена.
 3. Валюта, про яку йде мова, не призначена для незалежного майнінгу, тому видобуток доступний тільки компанії, яка її створила.
 4. Резерв ліквідності торгових пар з розглянутою криптовалютою на різних біржах не завжди великий. В інтернет-обмінниках спостерігається більш висока ліквідність, однак курси купівлі-продажу в даному випадку не такі вигідні.
 5. При випуску токенів, розробрик не зобов’язується викуповувати їх у власника, якщо він бажає. Провести таку фінансову процедуру часто нескладно, але право ускладнити цю операцію залишається за Tether Limited і це може статися в будь-який момент.

Як купити Tether?

Покупка кожного нового токена – це його випуск, який вимагає від користувача перерахування 1 долара на рахунок компанії в звичайному фіатному вигляді. Щоб купити EURT потрібно 1 євро і так для кожної варіації. Купівля на криптобіржах супроводжується приблизно схожими цінами. Таким чином, тільки через Tether Limited можна здійснити первинну покупку токена, але через сторонні організації можна придбати вже випущені валютні одиниці.

Фінансові операції за участю Tether і Bitcoin можуть здійснюватися на численних криптовалютних біржах або безпосередньо через платформу Tether.to.

Як почати стейкінг USDT?

Щоб отримати дохід від стейкінгу, потрібно підключити криптовалютний гаманець і поповнити рахунок. Ця криптовалюта доступна на платформі Tether і авторитетних біржах (Binance, Bybit, Kukoin і т.д.)

Щоб поставити свій USDT, спочатку потрібно підключити криптовалютний гаманець і поповнити рахунок.. Ви можете зробити це через офіційний веб-сайт Tether або завантаживши один з багатьох доступних гаманців від сторонніх постачальників. Після того, як ви налаштували свій гаманець, вам потрібно придбати прив’язку. Ви можете зробити це, купивши їх готівкою або перетворивши іншу криптовалюту в USDT, використовуючи одну з багатьох доступних бірж(Binance, Bybit, Kukoin і т.д.).

Після того, як у вас є tether, найкращий спосіб почати заробляти відсотки – це відправити їх на біржу, яка підтримує стейкінг. Це може бути біржа, як Binance(стейкінг на Binance), яка пропонує до 15% на рік, але це буде залежати від того, яку валюту ви тримаєте і які варіанти доступні з точки зору обміну.