‎”Транспорт майбутнього”: представлена концепція літаючого готелю Sky Cruise (відео)‎

  • 04.07.2022

Sky Cruise оснастять 20 ядерними двигунами

Sky Cruise – це атомний літаючий готель, створений Хашемом Аль-Гайлі, єменським інженером, який представив своє бачення літака на основі штучного інтелекту, здатного перевозити до 5,000 пасажирів і повністю змінювати готельну та авіаційну промисловість.

Творця проекту надихнули картини художника Тоні Холмстена. Концепцію і візуалізацію зробив сам Хашем Аль-Гайлі. Згідно з його ідеєю, Sky Cruise буде оснащений 20 ядерними двигунами на основі ядерного синтезу, що вирішить питання викидів вуглекислого газу в атмосферу. Також літаку не потрібні пілоти. Хоча Sky Cruise буде контролюватися системою штучного інтелекту, людина зможе взяти його під контроль в будь-який момент.

На відео Аль-Гайлі детально розповідає про Sky Cruise, який зможе пробути в повітрі кілька років без необхідності посадки. Доставка пасажирів і різних вантажів буде здійснюватися комерційними рейсами з аеропортів по всьому світу. Як саме це буде реалізовано, показано нижче.

Аль-Гайлі назвав літак, який включатиме панорамний зал з 360-градусним видом на небо, “транспортом майбутнього”. Зал буде з’єднаний ліфтом з основною розважальною зоною, на якій будуть розташовані торгові центри, спортивні центри, басейни, ресторани, бари, дитячі майданчики, театри і кінотеатри. Також буде окрема кімната для ділових зустрічей і урочистих подій, таких як весілля.

Турбулентність також не буде проблемою, оскільки літак використовує штучний інтелект для виявлення та запобігання турбулентності повітря. При виявленні вібрацій система автоматично генерує антивібрації, які працюють аналогічно технології шумозаглушення, дозволяючи Sky Cruise легко долати зону турбулентності.