Найпопулярніші сайти фрілансу: 18 найкращих бірж 2022 року

Якщо ви фрілансер, який шукає роботу, ви, напевно, знаєте, наскільки виснажливим може бути цей процес. Однак існують незалежні веб-сайти, присвячені допомозі таким професіоналам, як ви, знайти роботу. У цій статті ми зібрали кращі сайти для фрілансу.

Що таке позаштатні обміни?

Позаштатний веб-сайт, або позаштатний обмін, – це платформа, де люди шукають роботу, а роботодавці публікують свої пропозиції.

Бути фрілансером – це відмінний спосіб отримати дохід від вашого хобі. Ви можете подати заявку тільки на ті проекти, які вам подобаються.

Зайве говорити, що за допомогою цих сайтів ви легко почнете позаштатну кар’єру. Вони допоможуть вам знайти своїх перших клієнтів і заслужити довіру роботодавців.

Крім того, приймаючи різні замовлення від різних роботодавців, ви відточуєте свої навички. Ваше портфоліо буде рости, а разом з ним і кількість пропозицій роботи.

18 найкращих сайтів для фрілансу: 18 найкращих

1. Fiverr

Найкращі сайти для фрілансу - Скріншот з веб-сайту Fiverr

Вибираючи кращі фріланс-біржі, обов’язково зупиніться на цьому сайті. Тут фрілансери можуть продемонструвати готові проекти широкій публіці, щоб потенційні клієнти могли легко вибрати когось, чия робота викликає їх інтерес. Таким чином, роботодавці не повинні зв’язуватися з працівниками один за одним.

Для фрілансерів Fiverr пропонує безкоштовні навчальні курси, які допомагають розвинути навички та навчитися спілкуватися з клієнтами.

2. Upwork

Кращі позаштатні біржі - знімок з веб-сайту Upwork

Різні іноземні фрілансерські біржі популярні в нашій країні, але це, мабуть, одна з найпопулярніших. Upwork пропонує чудові інструменти для фрілансу – простір для співпраці, вбудований конструктор рахунків-фактур та прозорий процес набору персоналу. Також цей сайт для фрілансерів дає можливість працювати з багатьма відомими клієнтами, такими як MicrosoftAirbnbDropbox і т.д. Якщо ви шукаєте цікаві варіанти віддаленої роботи і гнучкої роботи, варто відвідати цей сайт для фрілансингу.

Якщо ви шукаєте цікаві варіанти віддаленої роботи та гнучкі години роботи, вам слід відвідати цей сайт для фрілансу.

3. Toptal

Лучшие Сайты для Фриланса - Снимок из Сайта Toptal

Toptal — это биржа фриланса, которая утверждает, что 3% лучших фрилансеров со всего мира можно найти именно у них. Конечно, вы можете стать одним из лучших, если вы достаточно усердно работаете над развитием своих навыков.

4. Simply Hired

Лучшие Фриланс-биожи - Снимок из Сайта Simply Hired

Simply Hired може, без сумніву, бути включеним в кращі сайти для фрілансу. Однією з найбільш примітних особливостей цієї платформи є можливість перегляду вакансій поблизу заданої локації. Крім того, на сайті є список найвищих зарплат і інструмент для оцінки вартості послуг.

Ви також зможете створити резюме безпосередньо на сайті і дізнатися багато нового зі свого блогу.

5. People per hour

Найкращі веб-сайти для фрілансерів - Скріншот з веб-сайту PeoplePerHour

Цим сайтом користуються понад 1,5 мільйона фрілансерів. Кожен фрілансер має свій рейтинг, що є чудовою рекламою.

People Per Hour безкоштовні для фрілансерів, але майте на увазі, що конкуренція там дуже велика. Ви повинні постійно вдосконалюватися, а також зберігати конкурентоспроможні ціни, якщо ви хочете мати більше шансів отримати роботу.

6. Aquent

Кращі позаштатні біржі - Заквентний логотип

Aquent отримав багато нагород як позаштатна фірма. Цей позаштатний веб-сайт добре відомий тим, що надає висококваліфікованих фахівців у творчій, цифровій та маркетинговій сферах.

Хоча Aquent стверджує, що вони в основному приймають професіоналів з досвідом роботи не менше 2 років, випускники та початківці фрілансери також можуть вивчати свої вакансії. І якщо ви не впевнені, скільки коштують ваші послуги, використовуйте їх посібник із заробітної плати, щоб допомогти вам оцінити свої навички.

7. Crowded

Кращі веб-сайти для фрілансерів - знімок з переповненого веб-сайту

Crowded може похвалитися процесом набору персоналу на основі штучного інтелекту. Платформа знайде кандидата, який буде відповідати основним критеріям – ціні послуг, досвіду і необхідних навичок.

Ця функція буде корисна не тільки роботодавцям. Завдяки їй фрілансерам не потрібно вручну подавати заявки на кожну вакансію. Просто дозвольте алгоритму зробити свою роботу, а потім дочекатися дзвінка від роботодавця.

8. Творча група

Кращі позаштатні обміни - знімок з веб-сайту Creative Group

З цим сайтом фрілансерам набагато простіше знайти роботу, яку вони хочуть. TCG, як його ще називають, дозволяє завантажити резюме або профіль LinkedIn, щоб почати пошук роботи.

Як тільки з’явиться відповідна пропозиція, ви можете відповісти на неї, подавши заявку на роботу.

9. 99Designs

Кращі веб-сайти для фріланс - логотип сайту 99designs

Якщо ви шукаєте найкращі позаштатні сайти, що пропонують роботу в галузі дизайну, то ви тут. Тут ви знайдете масу можливостей виразити себе – від дизайну логотипу до обкладинки книг. Сайт дозволяє клієнтам організовувати конкурси, в яких можуть брати участь всі зареєстровані користувачі 99Designs.

Безкоштовно ви отримаєте доступ до платформи, де ви зможете продемонструвати свою роботу та розширити свої знання останніми статтями на цю тему.

10. Nexxt

Найкращі позаштатні обміни - знімок з веб-сайту Nexxt

Пошук роботи на веб-сайті Nexxt базується на 4 критеріях: кар’єра, місце розташування, різноманітність суспільства та глобальна орієнтація. Завдання третього критерію – забезпечити більш інклюзивне робоче середовище для різних груп.

Встановивши необхідні критерії, можна знайти вакансію, яка буде відповідати вашим очікуванням.

11. Writer Access

Кращі сайти для фрілансу - Знімок з веб-сайту Writer Access

Шукаєте найкращі фрілансерські обміни для творців контенту, письменників, перекладачів? Writer Access – це найкраща платформа, яка охоплює всі види письмової роботи, включаючи написання та переклад онлайн-статей, тематичних досліджень, білих документів тощо.

Цей сайт фрілансера також пропонує багато функцій, таких як контент-аналітика, оптимізація ключових слів та планувальник вмісту для більш ефективної роботи.

12. TaskRabbit

Кращі позаштатні біржі - Логотип TaskRabbit "Кролик"

Не всі позаштатні робочі місця пов’язані з віддаленою роботою в Інтернеті. TaskRabbit – це позаштатна біржа, присвячена домашній роботі.

Якщо ви вмієте збирати меблі, готові допомогти з упаковкою речей і переїздом, зрозуміти сантехніку або щось інше – на TaskRabbit ви знайдете безліч підходящих вакансій. Але є одна умова – ви повинні жити в одній з країн, де працює ця послуга. Поки що TaskRabbit доступний лише в США, Канаді, Великобританії, Франції, Німеччині та Іспанії. Якщо ви перебуваєте в одній з цих країн і шукаєте додатковий заробіток, то це саме те, що вам потрібно.

13. Skyword

Слоган Skyword : «Зворушливі історії. Вперед"

Тут ви можете знайти безліч вакансій в області контент-маркетингу. Зареєструйтеся, щоб отримати роботу в якості позаштатного стратега контенту, редактора і т.д.

Крім того, сервіс обслуговує не тільки американські або англомовні компанії. Skyword довіряють клієнти з 27 країн, які розмовляють 13 мовами.

14. Designhill

Кращі веб-сайти для фрілансу - Знімок з веб-сайту Designhill

Особливість даного сайту для фрілансу в тому, що клієнт може відразу побачити ціну послуги і розрахувати, скільки буде коштувати готовий дизайн. Це дуже корисна функція, так як на сайті представлено безліч дизайнерських робіт з різними цінами.

15. Фрілансер

Найкращий знімок позаштатного обміну з веб-сайту фрілансера

Найкращі сайти для фрілансу – це ті, яким довіряють. Ця позаштатна біржа є найбільшою краудсорсинговою платформою з 32 мільйонами зареєстрованих користувачів. На сайті представлені тисячі вакансій для фрілансерів.

Зареєструватися тут можна безкоштовно і вибрати серед сотень вакансій, які публікуються щодня.

16. Гуру

Знімок з сайту фрілансера Гуру

Зареєструвавшись тут, ви приєднаєтеся до 3 мільйонів фрілансерів з усього світу, які шукають роботу в таких областях, як веб-розробка, створення контенту, архітектура тощо.

17. Hireable

Знімок екрана: головний екран найманої позаштатної біржі

Hireable дає рівні можливості працевлаштування не тільки фрілансерам з Європи та Америки.

Сайт має простий користувальницький інтерфейс і тільки необхідні функції: оповіщення про роботу, рекомендації, можливість збереження вакансій, а також вакансії, на які ви подали заявку.

18. FlexJobs

Слоган Flexjobs «Знайди найкращий спосіб роботи»

FlexJobs не тільки надає платформу для фрілансерів, але і заохочує всіх спробувати цей кар’єрний шлях. Крім того, цей позаштатний сайт зібрав вакансії з усього світу.

За $ 14,95 на місяць, ви отримуєте повний доступ до широкої мережі роботодавців, різні професійні тести, і докладний опис кожної компанії.

Результат

Бути фрілансером означає мати свободу вибору з роботи, а також можливість працювати де завгодно і коли це зручно для вас. Щоб допомогти вам реалізувати свій новий кар’єрний шлях, ми зібрали найкращі сайти фрілансу.

Ось короткий огляд кращих з кращих бірж фрілансерів:

  • Upwork – популярний сайт для фрілансерів, які пропонують необхідні інструменти для віддаленої роботи.
  • Ви повинні спробувати Designhill, якщо ви дизайнер.
  • Skyword – це глобальна краудсорсингова платформа, яка підійде фрілансерам у сфері створення контенту та маркетингу.
  • TaskRabbit відкриває можливості для фрілансерів в автономному режимі.
  • WriterAccess дозволяє кожному, хто любить писати, заробляти на цьому гроші.
  • Freelancer – найбільша мережа віддалених вакансій.
  • Приєднуйтесь до Aquent, якщо ви досвідчений працівник, адже платформа створена спеціально для професіоналів.
  • Nexxt надає різноманітну та інклюзивну платформу для тих, хто бажає розпочати кар’єру фрілансера в певній галузі.
  • З Fiverr ви можете шукати роботу, покращуючи свої навички за допомогою безкоштовних онлайн-курсів.
  • Toptal добре оплачує ваші навички, якщо ви розробили досить великий портфель, пропонуючи свої послуги серед «3% кращих фрілансерів».