Фото: carscoops.com | Deus Vayanne отримав чотири двигуни ємністю 2230 літрів.

Всього буде випущено 99 Deus Vayanne. Електромобіль розвиває понад 400 км / год.

На автосалоні в Нью-Йорку був представлений електричний суперкар Deus Vayanne. Це перша модель молодої австралійської компанії, повідомляє сайт Carscoops.

Суперкар представили в Нью-Йорку
Фото: скріншот/youtube

У перекладі з латині Deus означає «Бог». Допомогли створити суперкар фахівці команди Формули-1 Вільямса, які раніше працювали над електричним суперкаром Lotus Evija.

Ну а зовнішній вигляд був розроблений в знаменитому ательє ItalDesign. Купе має елегантний обтічний дизайн з оригінальною задньою частиною. В обробці інтер’єру використовуються екошкіра і вуглецеве волокно, а на передній панелі встановлені три дисплеї.

У салоні – відразу три дисплеї
Фото: carscoops.com

Суперкар Deus Vayanne є найпотужнішим електромобілем у світі на даний момент. Його чотири двигуни розвивають потужність 2230 к.с. – більше, ніж Rimac Nevera і той же Lotus Evija. Цього достатньо, щоб повнопривідне купе розігналося до 100 км / год за 1,99 секунди і розвинуло швидкість понад 400 км / год.

Конструкція задньої частини дуже незвичайна
Фото: carscoops.com

У той же час електромобіль Deus Vayanne намагалися зробити його практичним. Розробники обіцяють місткий багажник і пристойний (за мірками суперкарів) дорожній просвіт 120 мм.

Відео: Найпотужніший у світі суперкар допоміг створити Williams і ItalDesign

Deus Vayanne планує випустити обмежене видання з 99 купе. Перші автомобілі будуть поставлені покупцям в 2025 році.