Ton Place: нова криптосоціальна мережа Павла Дурова? Що це таке і навіщо це потрібно?

Привіт, народ. Сьогодні ми хочемо розглянути відносно нову соціальну мережу від, пов’язаних з Павлом Дуровим розробників, яка зараз активно набирає обертів серед великих блогерів і може стати другим Instagram або tiktok на ранній стадії.

Отже, в чому головний інтерес і чому всі про це так говорять? Справа в тому, що соціальна мережа почала розвиватися всього кілька днів тому і отримати передплатну базу як для блогерів, так і для звичайних користувачів дуже легко. Зараз вони починають активно розвивати громади і громадськість. По суті, аналог ВК, але просувати їх набагато простіше, так як конкуренції практично немає, а аудиторія активно зростає.

Ми зареєструвалися в соціальній мережі, коли мережа мала лише 15 000 користувачів і 100 людей майже відразу ж підписалися на нас. Це відмінний шанс завоювати аудиторію на самому початку.

Цікавим моментом є те, що спочатку соціальна мережа позиціонувалася як свого роду «закрита спільнота для своїх» або «даркнет» (навіть дизайн чорний), але незабаром з’ясувалося, що розробники і сервери знаходяться в Росії, і буквально вчора з’явилися правила, що забороняють відвертий контент та інші свободи. Коротше кажучи, від усіх бажаних свобод у всіх її проявах прийшла нинішня демократія.

Реєстрація в Ton Place відбувається всього за пару секунд. Вам просто потрібно зв’язати свій обліковий запис у Telegram і заповнити своє повне ім’я. Після цього ви потрапляєте на головну сторінку, де зможете побачити свій профіль, встановити фото, статус і дату народження. Однак переглядайти та публікувати пости в цій соціальній мережі ви не можете. Справа в тому, що для взаємодії з платформою потрібно купити підписку, яка коштує близько 5 доларів (або 2 тонни монет). Ці кошти не йдуть розробникам, а розподіляються між усіма авторами, які пишуть пости на своїх сторінках або створюють групи.

Більшість з них будуть здивовані покупкою підписки на соціальну мережу. Однак, оскільки реєстрація безкоштовна і ні до чого не зобов’язує, я особисто вважаю, що вам все одно потрібно зареєструватися, хоча б для того, щоб набрати підписників на самому старті, і тільки потім вирішувати, чи брати участь в цій «закритій» спільноті.

Підводячи підсумок, можу сказати, що це цікава соціальна мережа і, як мінімум, реєстрація Ton Place того варта. В основному вона позиціонується для великих медіа-блогерів, які вже мають власну базу підписки на TikTok або Instagram. Але так як Ton Place знаходиться на самому початку свого розвитку, розслабитися в ньому може навіть звичайна людина. Хто знає? Можливо, це вже другий Тік-Ток на початку. Тому, на мою особисту думку, таку можливість не можна упускати. Удачі і гарного настрою всім. Бувайте.