Біткойн-крани – це сайти, які надають можливість отримати біткоіни безкоштовно. При цьому заробити зможе кожен, незалежно від віку і країни. У статті ми складемо рейтинг кранів bitcoin, в список увійдуть тільки кращі сервіси для збору криптовалюти. Всі вони платять з можливістю виведення грошей з рахунку.

Топ-6 bitcoin-кранів, які платять:

 1. Freebitcoin.
 2. Cointiply
 3. Fautsy
 4. Satoshi Hero
 5. Satoshi Monster.
 6. AdBTC (коробка)
 7. Firefaucet

У список не входять сервіси, перехід на які блокується антивірусом або на яких не відображаються зароблені монети. У рейтингу від ukrfire.com тільки перевірені і надійні крани (на момент написання огляду). Напишіть у коментарях, якщо ви знаєте більше сайтів, де ви можете отримати сатоші або інші криптовалюти безкоштовно.

Перш ніж почати працювати з кранами, слід створити обліковий запис на FaucetPay і прив’язати до нього адресу свого криптовалютного гаманця. Справа в тому, що більшість кранів виводять тільки на адресу, пов’язану з FaucetPay – створіть обліковий запис.

Ви можете отримати адресу криптовалюти або обміняти біткоїни (satoshi), отримані на кранах на криптобіржах (наприклад, Binance, OKEx, Bybit); вивести на фіат через обмінники, p2p-обмінники, телеграм-боти.

Що таке біткойн-крани: огляд, основна інформація, принцип роботи

Чому сайти з кранами дозволяють заробляти біткоіни або іншу криптовалюту без вкладень? Відповідь полягає в тому, що такі послуги самі заробляють на рекламі. Досить звернути увагу на те, скільки банерних оголошень на будь-якому Bitcoin-крані. Щоб залучити більше відвідувачів сайту, власники діляться з ними грошима, які надходять від рекламодавців. Тому bitcoin крани – це не шахрайство і обман, а цілком реальний спосіб заробити трохи криптовалюти. Якщо ви зареєструєтесь на декількох сайтах, щоб отримувати платежі, які поширюють криптовалюту, ви отримаєте хороший щоденний дохід.

Принцип роботи на всіх кранах аналогічний: нарахування відбувається через певний час. Користувачеві потрібно буде натиснути на кнопку або виконати інше завдання і обов’язково пройти капчу (антибота). На більшості біткойн-змішувачів нарахування відбувається в сатоші: 1 SATOSHI = 0,000000001 BTC. Мінімальні суми для платежів за кожну послугу мають свої. Багато кранів роблять миттєві виплати колекціонерам мікроплатежів, таким як FaucetPay.

Рекомендації при роботі з біткойн-кранами

Основна рекомендація при роботі з біткойн-кранами: не обмежуйтеся однією послугою, краще використовувати максимальну їх кількість. Таким чином, ви можете заробити більше. Крани в основному англійською мовою, тому якщо щось не ясно, вам потрібно скористатися перекладом сторінки. У браузері Chrome потрібно клацнути правою кнопкою миші і вибрати “Переклад на українську мову”.

Також краще створити окрему поштову скриньку для реєстрації без використання основної поштової скриньки. Радимо вам зареєструвати електронну пошту на сервісі від Google – Gmail. Також, не варто використовувати прості паролі

Обов’язково встановіть антивірус на свій комп’ютер, створіть гаманець, щоб отримати біткойн-адресу, на яку будуть нараховуватися платежі з кранів. Варто ознайомитися зі списком гаманців для криптовалют. Багато послуг оплачуються на FaucetPay, тому там краще зареєструватися. Більш детальна інформація наведена нижче в огляді.

На більшості кранів діє правило: не можна використовувати проксі-сервер або VPN, створювати ботів і кілька облікових записів на одній послузі. В іншому випадку обліковий запис може бути заблокований.

Заробивши свої перші біткоїни на кранах, користувач запитує: де їх обміняти?

Це можна зробити на криптовалютних біржах. Лайфхак: після реєстрації облікового запису на біржі з’явиться гаманець для криптовалют. На адресу біткойн-гаманця ви можете переказувати біткоїни з крана. Просто обов’язково подивіться на мінімальні суми для отримання Біткойн.

Виведення з крана bitcoin на FaucetPay

Перед початком роботи потрібно зареєструвати обліковий запис на сайті https://faucetpay.io/, вказати свою електронну пошту, пароль, логін і зв’язати адресу біткойн-гаманця.

Для перегляду балансу, статистики, зміни або додавання адреси для криптовалюти, поповнення або виведення монет, зароблених на кранах, потрібнозайти в розділ «Інформаційна панель» – «Інформаційна панель користувача».У налаштуваннях облікового запису можна включити двофакторну авторизацію 2FA для захисту облікового запису від несанкціонованого входу. Також в налаштуваннях можна змінити електронну пошту, пароль та інші параметри.

90% біткойн-кранів здійснюють платежі на сервіс FaucetPay і вимагають від вас вказати адресу, яка прив’язана до його рахунку при реєстрації. Ви можете пов’язати не тільки адресу Біткойна, але і інші криптовалюти Ethereum, Monero, Litecoin, Dogecoin і т.д.

Щоб дізнатися, які ще є крани, потрібно натиснути «Faucet List» в розділі «Earn»

1.Топовий кран Freebitcoin

Інтерфейс сайту простий і без зайвої реклами. Щоб отримати безкоштовні біткоїни, потрібно зайти в розділ «Free Bitcoin» і натиснути синю кнопку внизу сторінки «Roll!». Залежно від пропущеного числа користувач отримає певну кількість біткоінів: від 4 Satoshi до 0,0039 BTC.

Біткойн-кран Freebitcoin є одночасно гаманцем для криптовалюти з можливістю пасивного заробітку. Вам потрібно натиснути у верхній частині сторінки “Deposit”, там буде згенерована адреса біткойн-гаманця. При залишок 0,0003 BTC щодня виплачується депозитний бонус, що дорівнює 4,07% річних.

Щоб зняти кошти, досить натиснути «Withdraw» і вибрати варіант передачі:

 • Auto. Автоматичні виплати при досягненні балансу 0,0003 BTC. Щоб його включити, потрібно поставити галочку перед «AUTO WITHDRAWAL», не забуваючи в розділі «Profile» змінити bitcoin-адресу для платежів. За замовчуванням використовується адреса гаманця в Freebitcoin.
 • Slow. Виведення біткоїнів з крана протягом дня через більш низьку комісію. Мінімальна сума – 0,0003 bitcoin.
 • Fast. Миттєве вилучення монет за 15 хвилин. Комісія вище, ніж при виборі Повільний. При курсі біткоіна в $ 40 000 комісія складе $ 0,20. Це дуже мало, тому ми рекомендуємо скористатися цією опцією передачі криптовалюти з крана. Мінімум такий же, як і в інших способах.

2. Cointiply

Cointiply кран. Виплати щогодини у внутрішній валюті Coins (1 монета = 0.0001 $), яку можна обміняти на Біткойн. Для реєстрації потрібно зайти на сайт крана cointiply.com, заповнити форму, вказавши свою електронну пошту, пароль, логін, підтвердити свою електронну пошту і отримати 100 Coins на свій рахунок.

Щоб отримати безкоштовну валюту, потрібно зайти в розділ «Faucet» і під написом «Your Cointiply Faucet”» натиснути «Roll@Win». Залежно від кількості, що впала, користувач отримає монети за таблицею праворуч.

Мінімальна сума для виведення з крана на біткойн-гаманець становить 100 000 Coins; на гаманець рахунку в FaucetHub — 35000 Coins; для виведення на гаманець Dogecoin — 50000 Coins. Виведення коштів на біткойн-адресу відбувається щонеділі, через Dogecoin або FaucetHub – протягом 24 годин.

3. Fautsy

Ще одним краном, який платить сатоші і в той же час миттєво є Фаутсі. Ви можете отримати безкоштовні криптокоінки кожні 5 хвилин, сума нарахування становить 6 Satoshi. Для реєстрації досить вказати свою біткойн-адресу, яка прив’язана до FaucetPay. Опустившись в нижню частину сторінки сайту, потрібно натиснути «Get Reward». Банерів на сторінці сайту дуже багато, і може відбутися випадковий перехід через них.

Далі слід пройти через капчу. Рекомендуємо перейти на reCaptcha, натиснувши на кнопку «Claim Reward».

Якщо все зроблено правильно, то з’явиться повідомлення про те, що Satoshi автоматично відправляється в Faucethub.io. Виведення біткоїнів з крана відбувається миттєво, протягом 2-5 хвилин.

Додатковий список біткойн-змішувачів, які платять у 2022 році:

 1. starbits.io. Ви можете отримати 5 сатоші кожні 10 хвилин. Миттєві виплати на faucetpay.
 2. I-bits.io. Миттєві платежі здійснюються колектору Faucetpay. Ви можете отримати 5 сатоши кожні 15 хвилин.
 3. queenfaucet.website. Платить 2 Satoshi кожні 5 хвилин (але не більше 16 монет на день) з миттєвим виведенням на Faucetpay.
 4. Bitcoinsfor – це мульти-кран, який створює постійну кількість криптовалюти для кожного запиту (10 сатоши) кожні 5 хвилин. Виведення коштів доступне за адресою bitcoin, FausetHab або Coinbase. В останніх випадках мінімальна заробітна плата становить 500 сатоші, комісія не стягується. При прямому виведенні є комісія – 10 тисяч сатоші.
 5. speedup-faucet.com. Оплата за 10 хвилин від 13-52 сатоші. Заплутана система отримання безкоштовних сатоші, багато реклами. Зняття будь-якої суми на Faucetpay (перерва між зняттями становить 10 хвилин).
 6. www.coinpayu.com. Накопичувальний мультивалютний кран з прямими платежами на біткойн-гаманець. Мінімальна сума – 11000 сатоші. Час між запитами – 1 година.
 7. bitstar.my.id. Виведення коштів на Faucetpay, мінімальна сума становить 1000 сатоші. Частота доступу до крана становить 30 хвилин.
 8. cryptowin.io. Платформа для отримання винагород в біткоінах за виконання різноманітних завдань. Мінімальна виплата становить 200 Satoshi. При реєстрації потрібно вказати адресу, пов’язану з Faucetpay.
 9. www.needbux.com. Частота між запитами становить 5 хвилин, оплата від 1 сатоші на Faucetpay.
 10. criptoly.com. Сайт для заробітку безкоштовної криптовалюти шляхом виконання завдань (кран, перегляд оголошень, короткі посилання і т.д.). Кран можна використовувати кожні 20 хвилин (всього 20 запитів на день), винагорода в розмірі 6,5 Satoshi. Мінімальної суми для платежів немає. Для платежів потрібно вказати біткойн-адресу, пов’язану з Faucetpay.
 11. aruble.net/page/BTC. Платить 1 сатоші кожні 5 хвилин на Faucetpay.
 12. autoclaim.in. Щоб скористатися краном, вам потрібно мати токен FCT. Ви можете отримати його, виконавши завдання. За кожні 60 FCT кран платить 1 Satoshi.
 13. auto.speedcoins.xyz. Платить за перегляд оголошень, натискаючи на короткі посилання. Є ручний і автоматичний кран. Виведення на адреси Litecoin, Dogecoin, Binance Coin.
 14. autofaucet.dutchycorp.space. Мультивалютний кран з можливістю автоматичного прийому платежів на 6-му рівні в 61-й криптовалюті . На початковому етапі на вибір доступні 5 криптовалют. Є й інші способи заробити гроші, так як сайт являє собою коробку: OfferWalls, Shortlinks Wall, PTC Wall, SurfAds, ігри.
 15. coindiversity.io. Багатовалютний кран (BTC, DOGE, BNB, ETH та інші). Доступні 3 запити на день з інтервалом в 5 хвилин. Миттєві виплати на faucetpay.
 16. stockenz.com. Запитуйте кожні 15 хвилин, сума – від 2 Satoshi, виведення на біткоін-гаманець від 0,0003 BTC.

Ми не несемо відповідальності за зміст цих веб-сайтів. Не вкладайте гроші в будь-який сайт, який обіцяє збільшити ваші гроші або давати вам певний відсоток прибутку щодня.‎