Огляди / Фінанси · 10 Жовтня, 2022

TransferGo: реєстрація, огляд та відгуки про систему грошових переказів

Вам потрібно здійснювати міжнародні грошові перекази швидко і вигідно? Тоді TransferGo – це те, що вам потрібно. У цьому огляді ми докладніше розглянемо міжнародну систему грошових переказів TransferGo, дізнаємося її ключові особливості, як правильно нею користуватися, в тому числі як зареєструватися і отримати за неї бонус, а також розглянемо відгуки про TransferGo від реальних користувачів.

Що таке TransferGo? Огляд сервісу грошових переказів

TransferGo (Transfer Go, Transfer Go, офіційний сайт https://www.transfergo.com) – якісний і прибутковий сервіс міжнародних переказів, офіційно зареєстрований в Англії і успішно розвивається по всьому світу з 2012 року.

Серед ключових переваг сервісу TransferGo можна виділити: простоту і зручність роботи, вигідні перекази (низькі або нульові комісії за перекази між країнами), мультивалютність (відправляти і отримувати перекази можна в різних валютах), бездоганну репутацію, високу надійність і безпеку при роботі.

У яких країнах працює TransferGo?

Послуга перекладу Transfer Go представлена в десятках країн світу і географія її покриття постійно розширюється.

Ви можете надіслати гроші за допомогою TransferGo з таких країн, як:

Чехія, Польща, Іспанія, Німеччина, Португалія, Бельгія, Австрія, Великобританія (Англія), Словаччина, Словенія, Угорщина, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Італія, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди (Голландія), Норвегія, Румунія, Сан-Марино, Франція, Фінляндія, Хорватія, Швеція, Швейцарія.

Важливо: в даний час неможливо здійснити переказ з України через TransferGo (в Україні можна тільки отримати перекази з-за кордону через цей сервіс грошових переказів).

Ви можете отримувати перекази через TransferGo в наступних країнах:

Україна, Австрія, Австралія, Бельгія, Болгарія, Великобританія (Англія), Угорщина, Німеччина, Гонконг, Греція, Данія, Індія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Мексика, Монако, Норвегія, Польща, Нідерланди, Португалія, Румунія, Сан-Марино, США, Словаччина, Словенія, Туреччина, Філіппіни, Швеція, Швейцарія, Південна Африка, Естонія.

Покрокова реєстрація в TransferGo

 • Зайдіть на офіційний сайт сервісу: https://www.transfergo.com.
 • У меню вище виберіть потрібну мову сайту (натиснувши на прапорець і вибравши російську або українську).
 • У правому верхньому кутку меню виберіть пункт “Реєстрація”.
 • На сторінці реєстрації вкажіть тип облікового запису (особистий або для бізнесу), вкажіть свій Email і пароль (придумуємо складний унікальний пароль), а також вкажіть код запрошення (завдяки якому можна отримати бонус в розмірі 10 британських фунтів, докладніше про це далі в цьому огляді в бонусному розділі).
 • Завершіть реєстрацію та підтвердіть вказаний Email (ви отримаєте електронний лист з посиланням підтвердження реєстрації, за яким вам потрібно буде негайно перейти).

Після реєстрації можна відразу увійти в особистий кабінет і зробити свій перший грошовий переказ (про те, як правильно це зробити, ви можете дізнатися нижче).

Верифікація рахунку

Верифікація рахунку TransferGo при здійсненні першого переказу не є обов’язковою процедурою, але якщо сума першого переказу вище 1015 євро (EUR) або еквівалента в іншій валюті, то необхідно буде заздалегідь верифікувати рахунок.

Також верифікація (підтвердження особи) стає обов’язковою при здійсненні другого і наступних грошових переказів, незалежно від суми і напрямку переказу.

Щоб пройти верифікацію в Transfer Go, вам потрібно виконати наступну процедуру:

 • Увійдіть в особистий кабінет на офіційному сайті TransferGo.
 • Зайдіть в налаштування облікового запису і заповніть дані про себе: прізвище та ім’я (латиницею, як в закордонному паспорті), громадянство, дату народження, номер мобільного телефону і адресу проживання (країна, місто, поштовий індекс і адреса).
 • Перейдемо до верифікації: в меню вибираємо «Підтвердження» ( «Посвідчення» – «Підтвердити»). Завантажуємо фотографії або скановані кольорові копії документів, що засвідчують особу (паспорт або міжнародні водійські права) та адреси проживання (виписка з банку, не старше 3 місяців).

Примітка: верифікація адреси проживання необхідна, якщо сума одного або декількох переказів за останні 3 місяці перевищує 3950 євро. Доказ походження коштів також може знадобитися, якщо сума однієї транзакції перевищує 7330 євро або сума декількох операцій на рахунку перевищує 14670 євро.

Бонус (промокод, купон) для TransferGo

Кожен новий користувач, який зареєструється в TransferGo, може отримати вітальний бонус у вигляді безкоштовного грошового переказу (без комісії за обслуговування).

Умова отримання бонусу: вказати промокод при реєстрації та здійснити перший переказ на суму 100 фунтів стерлінгів (еквівалент у будь-якій іншій валюті).

При реєстрації через офіційний мобільний додаток TransferGo промокод необхідно ввести при здійсненні першого переказу (при створенні перекладу в правому верхньому кутку програми буде значок мітки, натиснувши на який можна ввести промокод і потім отримати бонус).

Основні переваги та недоліки сервісу TransferGo

Плюси

 • Якісний, сучасний і простий у використанні сервіс грошових переказів.
 • Офіційно зареєстрована компанія в Англії, яка регулюється FCA (Управління фінансової поведінки Великобританії) і HMRC (Податкова та митна служба) в Англії.
 • Зручний і зрозумілий сайт, доступний на багатьох мовах (в тому числі: російською та українською).
 • Переказати гроші можна онлайн (через офіційний сайт TransferGo або через офіційний додаток з мобільного телефону).
 • Низькі комісії (в залежності від терміновості переказу комісія може становити майже 0%).
 • При відправці коштів прихованих додаткових платежів немає (відразу відображається сума, яку потрібно сплатити і скільки отримає одержувач переказу).
 • Отримати перекази можна в декількох валютах (наприклад, в доларах, євро, в рублях в Росії або в гривні в Україні).
 • Широкий спектр напрямків між країнами по всьому світу.
 • Якісна і чуйна клієнтська підтримка, в яку можна звертатися цілодобово (24/7). Служба підтримки на різних мовах (в тому числі та українською).
 • За допомогою TransferGo можна вигідно здійснювати перекази, як фізичними особами (відправляти гроші родичам і друзям, відправляти гроші додому з-за кордону для заробітку і т.д.), так і бізнесу (можна здійснювати перекази між діловими партнерами, перераховувати гроші співробітникам або фрілансерам і т.д.). Для бізнесу доступний простий і зручний у використанні API TransferGo (можна здійснювати масові платежі).

Мінуси

 • Немає можливості відправити гроші з України.
 • Замовити міжнародну банківську карту в цьому сервісі грошових переказів неможливо.

Особливості отримання переказу на карту ПриватБанку та інших українських банків

Отримати переказ за допомогою TransferGo в Україні можна на картку будь-якого банку (ПриватБанк, Монобанк, Ощадбанк, Райффайзен Банк, УкрЕксімБанк тощо), вказавши номер картки отримувача або за допомогою IBAN.

При переказі на карту ПриватБанку необхідно також вказати номер мобільного телефону одержувача той, який прив’язаний до його рахунку в Приват24. Також важливо вказати останні 4 цифри номера банківської карти одержувача, так як якщо у одержувача є кілька карт, випущених в ПриватБанку, гроші будуть зараховані на карту, дані якої вказані при переказі.

TransferGo

 • Скільки часу займає доставка грошей через TransferGo? Швидкість доставки грошей залежить від обраного виду переказу (гроші можна отримати менш ніж за 30 хвилин при терміновому переказі, або протягом декількох днів, при нетерміновому переказі).
 • Як я можу відстежити транзакцію TransferGo? В особистому кабінеті TransferGo, в розділі «Перекази» всі здійснені перекази відображаються в режимі «Очікування» (переказ може бути на етапі «В очікуванні платежу», коли перераховані кошти ще не надійшли на рахунок TransferGo, або в режимі «Отримані гроші», коли гроші надійшли на рахунок TransferGo і вже обробляються).
 • Як отримати переказ через TransferGo по Україні? Отримати переказ з інших країн (наприклад, з Польщі) по Україні можна на картку ПриватБанку та картки інших українських банків. Про те, як це зробити, розказано раніше в цьому огляді.
 • Я не отримав гроші від TransferGo – що робити? Банки можуть обробляти платежі з затримкою (якщо TransferGo отримав повідомлення про те, що платіж здійснений, але гроші ще не надійшли на рахунок одержувача, то банк одержувача вже обробляє транзакцію і гроші незабаром будуть перераховані на рахунок одержувача).
 • Чи можу я надіслати готівку за допомогою TransferGo? Ні. Через TransferGo ви можете надсилати гроші за допомогою банківських переказів.
 • Яку картку я можу використовувати для оплати переказу на TransferGo? Оплатити переказ на TransferGo можна будь-якою банківською картою Visa або MasterCard (в євро, злотих, датських кронах, шведських кронах, норвезьких кронах або фунтах стерлінгів), при цьому ліміт на стандартну відправку коштів становить 2500 фунтів стерлінгів (або еквівалент в іншій валюті).

Мобільний додаток TransferGo: Грошові перекази (Android, iOS)

Щоб завжди мати доступ до TransferGo «під рукою», ви можете скористатися зручним сучасним додатком сервісу, який доступний для різних ОПЕРАЦІЙНИХ СИСТЕМ:

 • Android (Google Play).
 • iOS (App Store).
 • Huawei (AppGallery).

Ukrfire.com рекомендує: завантажити офіційний додаток Transfer Go з офіційного сайту (посилання доступні на головній сторінці сайту TransferGo).

Transfer Go support – як зв’язатися?

При виникненні будь-яких проблем або питань при роботі з TransferGo ви можете сміливо звертатися в службу підтримки клієнтів даної служби (працює на багатьох мовах).

Перший спосіб – написати на контактну електронну пошту: [email protected]

Другий спосіб – зателефонувати на гарячу лінію в службу підтримки і поговорити з оператором:

 • +44 13 7535 2030
 • +48 22 307 27 51
 • +49 30 5683 8115
 • +380 893 202 520 (тільки для телефонних дзвінків з України)

Телефони служби підтримки TransferGo українською мовою:

 • +48 22 307 83 62
 • +49 30 5683 7611
 • +44 114 303 1667
 • +380 893 240 520 (тільки для телефонних дзвінків з України)

Оператори працюють з 09:00 до 20:00 (за київським часом) з понеділка по п’ятницю, і з 09:00 до 18:00 (за київським часом) в суботу та неділю.

Відгуки про TransferGo

Практично в перші роки роботи система міжнародних грошових переказів TransferGo стала однією з найпопулярніших у багатьох країнах, зокрема в Україні, завдяки високій якості обслуговування, мінімальним комісіям і високій зручності роботи. Підтвердженням цього є тисячі позитивних відгуків на багатьох форумах, сайтах і оглядових сервісах (наприклад, на Trustpilot). Transfer Go співпрацює з багатьма найбільшими фінансовими компаніями і банками по всьому світу, завдяки чому всі перекази приходять вчасно і, практично, без комісії (за переказ і конвертацію валют).