Підтвердження вашого облікового запису або колекції Opensea. Як отримати синю галочку?‎

 • 27.06.2022

Підтвердження вашого облікового запису або колекції Opensea (синій прапорець). Ми переклали з англійської інформацію з офіційного сайту Opensea.

Верифікація облікового запису

Тільки OpenSea вирішує, чи надавати статус підтвердження вашому обліковому запису.

Як пишуть:

Наступні керівні принципи покликані зробити спільноту більш обізнаною, але вони не дають повної картини нашої політики та процедур. Ми завжди будемо приймати рішення, яке, на нашу думку, найкраще підходить для даної області. На основі цієї інформації, яку ми можемо отримати.

Які облікові записи підходять

Перш ніж вони розглянуть поданий обліковий запис для перевірки, їм потрібно, щоб обліковий запис принаймні:

 • Був активним, що означає купівлю або продаж одного або декількох NFT протягом останніх трьох місяців.
 •  Адреса електронної пошти
 •  Є зображення профілю і банер
 •  Раніше не обмежувався за порушення Умов надання послуг OpenSea.

Верифікація рахунку або інкасації буває чотирьох категорій:

1. Облікові записи, створені або тісно пов’язані з людьми або компаніями, які займаються мистецтвом, розвагами, технологіями, музикою, спортом, іграми, новинами, політикою або активізмом.

Рахунок повинен бути офіційно затверджений відповідною організацією. Приклади: Ai Weiwei, Shawn Mendes, Rob Gronkowski, Nadeshot, Time Magazine, Malala Yousafzai

2. Облікові записи з незвичайними, добре помітними художніми, технічними або соціальними новаціями або заслугами.

Приклади: Richerd, Simon de la Rouviere, Robness

3. Облікові записи з надзвичайно серйозним ризиком для шахрайства.

Приклади: Budweiser, Damien Hirst, The Boston Celtics

4. Облікові записи, які вже були перевірені іншими відомими соціальними платформами.

Недійсні облікові записи

Фактори, через які рахунок не підлягає перевірці:

 • бере участь або вказує на готовність брати участь у маніпулятивних або оманливих покупках, продажах, торгах та пропозиціях
 • колекції, в яких використовуються матеріали або товарні знаки, захищені авторським правом, без ліцензії або матеріали, що порушують захищені права на публічність.
 • управляються користувачами у віці до 18 років, навіть якщо обліковий запис належить одному з батьків або опікуну
 • Будь-який обліковий запис, який порушує Умови надання послуг OpenSea.

Обліковий запис може бути визнаний неприйнятним для перевірки, навіть якщо він не відповідає одному з критеріїв неприпустимості, перерахованих вище. OpenSea залишає за собою право додавати фактори дискваліфікації в будь-який час.

Втрата верифікації

Якщо ви вживете заходів, які позбавлять вас права підтверджувати ваш обліковий запис, ви можете втратити підтверджений статус. OpenSea залишає за собою право видалити підтверджений статус в будь-який час з будь-якої причини і без попереднього повідомлення.

Верифікація колекції

Openie зберігає сині галочки для відомих громадських діячів або організацій.

Якщо ви не є видатним громадським діячем або організацією, ваша колекція повинна спочатку досягти обсягу торгівлі 100 ETH і більше. Всі предмети в колекції повинні бути розкриті, щоб відповідати критеріям перевірки. Однак досягнення одного лише цього торгового порогу не гарантує, що колекція буде автоматично перевірена.

Після досягнення цього порогу OpenSea може запросити додаткову інформацію для підтвердження справжності збору та осіб, які беруть до нього участь.

Прикладами можуть бути:

 •  Чернетки файлів колекції /активів NFT.
 •  Контакти.

Навіть якщо проект відповідає пороговому значенню, OpenSea залишає за собою право відхилити перевірку. А також видалити його, якщо збір даних не відповідає принципам нашої спільноти.

Більше того, OpenSea наразі не перевіряє спін-оффи, колекції благоговіння чи ремікси. Це робиться для захисту користувачів від неправильного тлумачення таких колекцій як таких, що мають офіційний зв’язок з оригінальною колекцією.

Будь ласка, ще раз перевірте, чи бачите ви синій прапорець перед покупкою NFT. Правильна колекція з синьою позначкою відображатиме “Verified Collection“, коли ви наведете курсор на позначку.

Перевірені предмети колекції також будуть відображатися з синьою галочкою при перегляді торгового майданчика.