Розваги · 30 Березня, 2022

Що таке FORTNITE? Посібник для початківців

Fortnite пропонує своїм гравцям безліч різних можливостей. Висадитися на острові і поборотися за звання найсильнішого гравця – або команди. Веселіться з друзями, разом дивіться фільми та концерти. Створіть свій власний світ за допомогою власних правил. Або боротися з бурею, кидаючи виклик орди монстрів.

РЕЖИМИ ГРИ FORTNITE

Всього Fortnite має чотири основних режими гри, серед яких кожен гравець зможе вибрати той, який йому найбільше підходить. Що це за режими? Королівська битва, Королівська вечірка, Творчий режим і Битва бурі

БИТВА РОЯЛЬ

Fortnite Battle Royale доступний на консолях, ПК та мобільних пристроях, і ви можете грати в цьому режимі безкоштовно! Тут перемагає хто останній вижив. Так що вистрибнути з бойового автобуса, спуститися на острів і спробувати протриматися довше, ніж інші гравці. Або об’єднатися з друзями або випадковими гравцями і спробувати обійти інші команди. І не забудьте побудувати конструкції – в цьому вам допоможуть дерево, цегла і метал.

«Battle Royale» Fortnite постійно розвивається, і в такому режимі ви завжди знайдете щось нове: предмети, зброю, транспорт, бічні режими, спеціальні заходи і пори року. Кожен сезон має певну тему, яка задає тон всьому, що відбувається на острові – наприклад, недавнім “шпигунським іграм” або повеней.

КОРОЛІВСЬКА ВЕЧІРКА

Королівська вечірка – це режим всередині Королівської битви. Королівська вечірка – це абсолютно новий, постійно мінливий простір. Тут не потрібно битися, зовсім ні про що турбуватися не потрібно – можна просто розслабитися і добре провести час. Серед розваг – повітряна смуга перешкод, забіги на човнах, фільми і навіть концерти зірок музичної сцени!

Крім того, як і всі режими, з яких складається «Королівська битва», «Королівська вечірка» доступна кожному безкоштовно.

ТВОРЧИЙ РЕЖИМ

Creative Mode є доповненням до безкоштовної Battle Royale і дозволяє створити свій власний острів – з власними іграми та правилами – і запросити своїх друзів приєднатися до вас! У творчому режимі у вас є всі необхідні інструменти для створення ігор будь-якої складності. Вирішіть, що ви хочете створити , і вперед. Крім того, ви можете оцінити ігри, створені вашими друзями та членами спільноти Fortnite.

Але створювати ігри та брати в них участь – це ще не все. У творчому режимі ви також можете створювати власні декорації. Прикрасьте острів на свій смак і насолоджуйтеся його красою разом з друзями!

БИТВА БУРІ

У «Битві з бурею» ви повинні досліджувати величезний руйнівний світ і разом з іншими гравцями відбиватися від орд монстрів. Борючись з цими монстрами – brainiacs – ви поступово стаєте сильнішими, збираючи награбоване, створюючи зброю і розширюючи свою колекцію героїв. Побудуйте базу, зміцніть її пастками і стримуйте натиск мізків!

Ви можете грати в Battle the Storm з друзями та іншими членами спільноти Fortnite. Ви можете отримати доступ до битви шторму, придбавши пакет Battle of the Storm на офіційному веб-сайті, на Fortnite або у вашому консольному магазині. Режим Battle the Tempest доступний на PlayStation, Xbox і ПК.

КРОСПЛАТФОРМНА ГРА З МІЛЬЙОНАМИ ГРАВЦІВ ЗІ СПІЛЬНОТИ FORTNITE

У Fortnite грають мільйони людей з усього світу, а це означає, що ви завжди знайдете когось, з ким можна конкурувати в Battle Royale, когось для вивчення нових ігор у творчому режимі та когось, хто відбивається від мізків у Битві шторму.

Fortnite підтримує можливість кросплатформної гри, що дозволяє гравцям з різних платформ грати разом!

НА ЯКИХ ПЛАТФОРМАХ МОЖНА ГРАТИ В FORTNITE?

В даний час Fortnite Battle Royale і його «Королівська вечірка» і Творчий режим можна завантажити на PlayStation, Xbox, Nintendo Switch і PC, а також в додатку Epic Games для Android, перейшовши за посиланням Fortnite.com/Android, або з магазину Samsung Galaxy. Режим Battle the Tempest доступний на PlayStation, Xbox і ПК.

На iOS, Mac і Google Play в даний час доступна тільки версія 13.40, і нові гравці не зможуть встановити її на iOS. Режим «Битва під штормом» Fortnite більше не доступний на Mac. Якщо ви хочете грати з останніми оновленнями, завантажте Fortnite на будь-яку з перерахованих вище платформ.

ХТО ГРАЄ FORTNITE?

Fortnite може похвалитися величезною спільнотою – в неї входять гравці з різних регіонів, люди різного віку і культур. Спільнота Fortnite завжди відрізнялася своєю різноманітністю!

Якщо ви хочете пограти в Fortnite з друзями, ви можете легко створити кооперативну гру, і зовсім не важливо, живете ви по сусідству або в різних куточках світу. Тут ви можете ознайомитися з нашим списком порад щодо гри в Fortnite зі своїми друзями.


ЩО БАТЬКИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО FORTNITE?

У вас є доступ до ряду варіантів батьківського контролю, які дозволять налаштувати ігровий досвід членів вашої родини – серед них налаштування функцій зв’язку і конфіденційності, а також можливість відстежувати час, проведений в грі. Крім того, ви можете налаштувати налаштування батьківського контролю на ігровій платформі члена сім’ї та/або epicgames.com веб-сайті, щоб обмежити покупки в додатку. Детальніше про це читайте в нашому посібнику з батьківського контролю. Щоб дізнатися, чи підходить Fortnite для вашої родини, відвідайте сторінку Epic Games Store, перевіривши оцінки.

Наша мета полягає в тому, щоб екосистема Epic Games завжди залишалася гостинним і доброзичливим місцем, де люди можуть спокійно спілкуватися і грати. Саме тому всі гравці зобов’язані дотримуватися правил спільноти, а автори також зобов’язані дотримуватися вимог до контенту.

Але незалежно від того, використовуєте ви батьківський контроль чи ні, Fortnite був і залишається чудовою грою, в яку ви і члени вашої родини можете грати разом. З огляду на величезний асортимент підтримуваних пристроїв, різноманітність режимів гри і можливість грати з тими, хто знаходиться далеко від нас, навіть недосвідчені гравці зможуть насолоджуватися Fortnite!