Що таке Flutter?

Flutter – це безкоштовний інструментарій для розробки мобільного інтерфейсу з відкритим вихідним кодом, створений Google і випущений у травні 2017 року. Простіше кажучи, за допомогою Flutter ви можете створити власний мобільний додаток з єдиним масивом коду. Це означає, що ви можете використовувати одну мову програмування та єдину кодову базу для створення двох програм (iOS та Android).

Flutter зосереджується на двох важливих речах:

  • SDK (Software Development Kit): Набір інструментів, які допоможуть вам у розробці додатків. Він включає в себе інструменти для компіляції коду в рідному коді (код для iOS і Android).
  • Framework (Бібліотека інтерфейсу користувача на основі віджетів): колекція функціональних елементів інтерфейсу користувача (кнопки, текстові входи, повзунки тощо), які можна персоналізувати відповідно до ваших особистих уподобань.

Flutter використовує мову програмування під назвою Dart. Це також мова Google, створена в жовтні 2011 року, але значно покращилася за останні роки.

Dart зосереджується на розробці веб-макета; його можна легко використовувати для створення мобільних і веб-додатків.

Навіщо вам вчити Flutter?

Ми дамо вам кілька причин, чому нам подобається Flutter і вважаємо за краще використовувати його в наступному році.

Компанії, що використовують Flutter

Просте навчання та розвиток

Flutter – це сучасна платформа! З його допомогою набагато простіше створювати мобільні додатки. Якщо ви використовували Java, Swift або React Native, то знайте наступне: Flutter трохи відрізняється.

Особисто мені ніколи не подобалася розробка мобільних додатків, перш ніж я почав використовувати Flutter. Що мені подобається в Flutter? Отже, це те, що ви можете написати свою програму без купи коду.

Автор

Що мені подобається в Flutter? Отже, це те, що ви можете написати свою програму без купи коду.

Швидка компіляція: максимальна продуктивність

Завдяки Flutter ви можете змінити свій код і побачити результати в режимі реального часу. Це називається Hot-Reload. Оновлення самого додатка не займе багато часу. Деякі значні модифікації можуть перезавантажити додаток, але якщо ви працюєте дизайнером, наприклад, елементи зміни розміру, то це можливо просто в режимі Hot-Reload!

Ідеально підходить для запуску MVP (мінімально життєздатний продукт)

Якщо вам потрібно якомога швидше представити свій продукт інвесторам, ви можете використовувати Flutter!

4 основні причини використовувати Flutter для вашого MVP:

  • Розробка мобільного додатка з Flutter дешевше, тому що вам не потрібно створювати і підтримувати два мобільних додатки (по одному для iOS і Android).
  • Одного розробника достатньо для створення MVP.
  • Це ефективно; ви не бачите різниці між рідним додатком і додатком Flutter.
  • Це красиво; Ви можете легко використовувати віджети, надані Flutter, і персоналізувати їх, щоб створити оригінальний користувальницький досвід для ваших клієнтів.

Зростаюча спільнота

Flutter має круту, потужну спільноту, і це тільки початок!

Мені подобається ділитися своїми знаннями та корисним програмним контентом на своєму веб-сайті. Мені потрібно знати, що я працюю над технологією, яка наповнена потенціалом і з великою кількістю фонів. Коли я почав використовувати Flutter, перше що я зробив, цепочав шукати спільноти, і я був здивований … Є просто величезна кількість ресурсів для обміну досвідом і спілкування!

Автор

Ми сподіваємось, що це введення в технологію зацікавило і мотивувало вас.