Створення бази даних MySQL за допомогою RDS

У цьому модулі ми створимо базу даних MySQL для сайту на основі WordPress. Перш ніж створити базу даних, давайте подивимося, чому WordPress потрібна база даних MySQL і чому Amazon RDS є хорошим варіантом для задоволення ваших вимог до бази даних.

Чому WordPress вимагає MySQL?

WordPress – це гнучка система управління контентом для створення блогів, сайтів електронної комерції, форумів і т.д. Який би сайт ви не створювали, вам потрібно буде зберігати вміст. У блозі це будуть публікації та коментарі. На сайті електронної комерції це будуть ваші продукти та облікові записи користувачів.

Цей контент потрібно зберігати десь назавжди. WordPress використовує MySQL для зберігання такого вмісту. Великий обсяг даних в додатку WordPress організований в ієрархію і структурований. Наприклад, додаток може мати публікації в блозі з коментарями користувачів. Реляційна база даних добре підходить для зберігання таких ієрархічних даних. Крім того, MySQL є найпопулярнішою базою даних з відкритим вихідним кодом, це надійний і продуктивний варіант для такого додатка.

Навіщо використовувати Amazon RDS для бази даних WordPress?

Багато посібників з установки для WordPress використовують базу даних MySQL, яка знаходиться на тому ж сервері, що і установка WordPress. Хоча цього може бути достатньо, щоб ви почали, є ряд причин не розміщувати базу даних MySQL на тому ж сервері, що і ваш екземпляр WordPress:

● MySQL і WordPress будуть конкурувати за обчислювальні ресурси одного сервера, що може погіршити продуктивність сайту.

● Ви не зможете масштабувати WordPress, додавши додаткові сервери WordPress, коли популярність вашого сайту зростає.

● Ви несете відповідальність за всі завдання з обслуговування бази даних, включаючи резервне копіювання та інсталяцію оновлень безпеки.

При використанні Amazon RDS для MySQL ці проблеми не виникають. База даних не буде розміщена в тому випадку, коли встановлений WordPress, тому конкуренції за ресурси не буде. Ви також можете встановити кілька екземплярів WordPress, підключених до одного екземпляра MySQL в RDS, що дозволяє масштабувати свій сайт горизонтально. Крім того, Amazon RDS для MySQL автоматично створює резервні копії та встановлює патчі безпеки, щоб допомогти з адмініструванням баз даних.

Виконавши наведені нижче дії, ви запустите свою базу даних MySQL за допомогою консолі керування AWS.


Крок 1. Створення бази даних MySQL

Спочатку перейдіть на вкладку Amazon RDS в консолі AWS. Для початку натисніть помаранчеву кнопку Створити базу даних.

Першим кроком є вибір правильного обробника баз даних. Amazon RDS підтримує шість різних ядер, від популярних варіантів з відкритим вихідним кодом, таких як MySQL і PostgreSQL, до комерційних пропозицій, таких як Oracle або Microsoft SQL Server, і Amazon Aurora, оптимізованого для хмари рішення, спеціально розробленого для використання хмари.WordPress використовує MySQL, тому виберіть це ядро.


2. У розділі Шаблони майстра нових баз даних можна вибрати відображення лише параметрів, доступних для вільного рівня AWS. На цьому етапі можна вибрати такий варіант, щоб пройти майстерню, не витрачаючи ні копійки.

У виробничій конфігурації вам можуть знадобитися функції Amazon RDS, недоступні у вільному рівні. До таких особливостей можна віднести наступне:
● вищий клас екземплярів бази даних для кращої продуктивності

● розгортання в декількох зонах доступності для автоматичного відновлення після відмови та відновлення після проблем інфраструктури.

● Підготовлений IOPS для дискового сховища для підвищення продуктивності вводу-виводу.


3. Далі вам потрібно вказати налаштування аутентифікації для розгортання MySQL. До них відносяться ім’я бази даних і головне ім’я користувача та пароль.

У розділі Налаштування вкажіть WordPress як ідентифікатор екземпляра БД. Потім вкажіть ім’я та пароль головного користувача для бази даних. Виберіть надійний пароль для захисту бази даних. Збережіть своє ім’я користувача та пароль, тому що вони вам знадобляться, коли ви вивчите наступний модуль.

4. Після того, як у вас є ім’я користувача та пароль, ви можете перейти до вибору основних характеристик розгортання MySQL. До них відносяться клас екземплярів і параметри сховища.

Для цієї лабораторії підходять параметри за замовчуванням, такі як клас малих екземплярів, який є достатнім для тестування або невеликих додатків і доступний у вільному ярусі AWS. Якщо ви не хочете обмежуватися безкоштовним рівнем AWS, ви можете вибрати вищий клас екземплярів або змінити налаштування сховища.


5. Тепер можна настроїти параметри підключення та мережі. Екземпляри Amazon RDS створюються в Amazon VPC, логічно ізольованій мережі, де будуть знаходитися ваші виділені ресурси.

VPC є більш складною темою, що виходить за рамки цього семінару. На щастя, AWS створив VPC за замовчуванням у кожному регіоні вашого облікового запису. У вас вже є типовий VPC, присвячений вам, тому ви можете запустити свій екземпляр RDS на ньому.

Нарешті, RDS надає ряд додаткових параметрів для налаштування розгортання. Тут потрібно внести одну зміну. Клацніть рядок Додаткові параметри, щоб розгорнути список параметрів.

6. Встановіть ім’я вихідної бази даних для WordPress, щоб RDS створив базу даних на вашому екземплярі MySQL після ініціалізації. Ім’я цієї бази даних використовуватиметься під час підключення до бази даних.

AWS відображає в нижній частині майстра створення приблизну щомісячну вартість бази даних RDS. Якщо безкоштовний рівень Amazon RDS все ще доступний для вас, ви побачите повідомлення про те, що база даних безкоштовна до 12 місяців.

7. Натисніть помаранчеву кнопку Створити базу даних, щоб створити базу даних.

Ви повинні побачити сповіщення, яке підтверджує, що створення бази даних триває.

В рамках цього модуля ви створили повністю керовану базу даних MySQL за допомогою Amazon RDS. У наступному модулі ви дізнаєтеся, як створити екземпляр Amazon EC2 для запуску вашого сайту WordPress.