Новини / Новини України · 15 Лютого, 2022

“Це не перший раз, коли нас лякають великою війною” – Зеленський записав звернення до українців.

Президент України Володимир Зеленський записав звернення до народу України. Відео.

Великий народе великої країни! Нас лякають великою війною та вкотре призначають дату воєнного вторгнення. Це вже не вперше. Але наша держава сьогодні сильна, як ніколи.

Голова держави вказав, що Україна прагне миру й хоче розв’язувати всі питання виключно шляхом переговорів. І Донбас, і Крим повернуться в Україну. Виключно дипломатичним шляхом.

Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність.

У зверненні Зеленський зазначає, що у нас одне велике європейське прагнення — ми хочемо свободи й готові її виборювати. Ми всі хочемо жити щасливо, а щастя любить сильних.

Ми ніколи не вміли здаватись і не збираємося цього вчитися.

Любіть Україну! Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом!

«Ми не зазіхаємо на чуже, але й свого не віддамо. Ми маємо прекрасну армію. У наших хлопців – унікальний бойовий досвід і сучасна зброя. Це вже в рази сильніша армія, ніж вісім років тому. Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми ж зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність. Ми всі хочемо жити щасливо, а щастя любить сильних. Ми ніколи не вміли здаватись і не збираємося цього вчитися», – Володимир Зеленський звернувся до українців.

Читайте також: Українські культурні діячі звернулися до світових лідерів з проханням докласти всіх зусиль для миру в Україні.


Другие новости: